Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MEGTEHETIK HOGY NEM TÁJÉKOZTAT...

MEGTEHETIK HOGY NEM TÁJÉKOZTATNAK ha az intenzíven van a beteg?

Figyelt kérdés
anyósomat csütörtökön műtötték csípőprotézissel,de szombaton rosszul lett,elájult!csak akkor derült ki hogy mi van vele amikor szombaton mentünk látogatni,ekkor közölték hogy itt ne keressük mert átvitték az intenzívre!semmit nem mondtak hogy miért meg hogy történt!rohantunk át,egy óra múlva jött egy nővérke aki nagy nehezen kinyőgte hogy most műtötték meg és max 20% hogy életbe marad de csak d.u.16-17 óra között van látogatás jöjjünk vissza akkor és csak akkor mondják meg mi van!hát már itt teljesen kivoltunk!ma bementünk hogy beszéljünk egy orvossal mert még mindig nem tudjuk mi történt és mitől lett rosszul de senki nem nyitott ajtót az intenzíven,senki szóra se méltatott minket,amikor pedig onnan az ajtóból felhívtuk őket telefonon annyit mondtak hogy nem változott semmi(de azt se tudjuk hogy eddig mi volt!!!)tehetünk valahol panaszt?vagy tényleg ez a normális?ja és egy 46 éves egézséges nőről van szó!

2012. jan. 15. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelességük.Mi másnap tudtuk meg hogy meghalt a nagyapám.
2012. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon durva szerintem!én még ilyet nem is hallottam!sajnálom a papád!
2012. jan. 15. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez milyen kórház lehet, meg milyenek ott a szokások, de nálunk nincs bezárva az intenzív, és ott mindig van orvos, vagy nővér. Pedig ahol ilyen műtétet csinálnak, az nem lehet egy kis kórház.
2012. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez a bp.i jános kórház!ma d.u.kb.2 perc alatt közölték velünk hogy nem tudják felébreszteni a mesterséges kómából és nincs sok remény de ezt is csak egy nővérke mondta,orvossal még nem sikerült beszélnünk!
2012. jan. 15. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!