Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemöldökömben van egy anyajeg...

Csimi88 kérdése:

Szemöldökömben van egy anyajegy. Néha begyullad, úgy gondolom, hogy a szőr miatt lehet. Kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen krém (alapozó, púder, arckrém...stb.) éri, akkor begyullad és pattanásszerű gennyet lehet kinyomni belőle. Utána ismét lapos lesz. Mitől lehet ez?
2012. márc. 1. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben nem nyomkodnám.Mutasd meg bőrgyógyásznak!
2012. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mutasd meg bőrgyógyásznak, lézerrel akár le is szedetheted.
2012. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lézeres eltávolításhoz nem kell leborotválni a szőrt? Hogy fogok kinézni szemöldök nélkül akkor?
2012. márc. 1. 22:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem kiálló anyajegy, hanem lapos barna folt, ami néha kicsit megduzzad.
2012. márc. 1. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene az egész szemöldöködet leborotválni. Az anyajegy körül kiszednéd azt a pár szálát, utána pedig kb. egy hónapig megrajzolgatod ceruzával, és ha használsz rá ricinus olajat, gyorsabban visszanő.
2012. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2012. márc. 1. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2012. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!