Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ne is foglalkozzak vele?...

Ne is foglalkozzak vele? Hétfő óta fulladozok (13/L) és azért vártam péntekig,hogy anyuval menjek el (mivel anya akkor ér rá),mert akkor a doki jobban elmagyaráz mindent ha jön anya is....!

Figyelt kérdés

Meg anyuval így beszéltük meg.És ma mondta,hogy nemtud eljönni velem holnap,mert elutaznak apuval.Nem is az a baj,hogy egyedül kell mennem,mert már mentem egyedül (azért is tudom,hogy mikor magyarázza el jobban a doki) csak az,hogy 1 hetet vártam,hogy elmennyek jó tudom ennél naggyobb bajom ne legyen az életembe de akkor is azért ez nekem elég sz*rul esett itt várok egy hetet ma meg mondja,hogy bocsi nem tudok menni.Ti mit gondoltok erről?

Mondjuk szerencsére nem vesztünk össze,de azért megjegyeztem neki,finoman :D. :(

(Bocsi,hogy ilyen kérdést teszek fel,de kíváncsi vagyok Ti mit reagálnátok ilyen helyzetben)


2009. jún. 11. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem szerintem elég rosszul esne

mondjuk elég érzékeny vagyok az iylen dolgokra amúgy is ... :S mondjuk anyukám ezt nagyon jól tudja és inkább minden tennivalót elhalaszt pedig már 18 vagyok :D

2009. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Szerintem jogosan lettél dühös anyudra,hisz még komolyabb bajod is lehet...nem akarlak megijeszeteni,de mindenképp menj el dokihoz,anyuddal vagy nélküle
2009. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy rosszul esett hiszen számítottál rá.

De szerintem ne agyalj ezen.

A fulladásod lehet allergiás eredetű, allergiás-asztmás eredetű, stresszes-asztmás eredetű de okozhatja egyszerűen csak a stressz, egy kis pánik.

Aggódsz valamin? Suli egyebek?

2009. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 eves lanyom van, de ha valami baja lenne, akkor biztos mindent elhalasztanek, foleg ha egeszsegugyi gond lenne!

Igaz el sem engednem egyedul soha orvoshoz, esteleg ha majd "nagy" lesz.

Ugyhogy megertem a felhaborodasodat! :))

Remelem nem nagy a gond veled!

Egy anyuka

2009. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elég stresszes vagyok mindenen idegeskedek nem tudom,de holnap biztos elmegyek már a dokihoz is bevagyok jelentve szóval.. megyek mindenképpen mert már elegem van hogy úgy veszem a levegőt hogy idegesít.

Szarul esett,de megértem vagyis nem értem meg ,de nem tudok mit csinálni most nehogy már miattam,ne menjenek el gondolom ha dönthetne akor velem menne de nem tudom.Nem tudok mit csinálni gondolom neki is rossz lehet.Azért remélem semmi súlyosabb bajom sincs,mert nem akkarok megint menni a súrgősségire menni egyedül és ott kovájogni föl-le mire megtalálom a labort meg ilyenek.

(Vagyis nem akkarok hanem nem szeretnék )

2009. jún. 11. 23:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láthatok bele anyukád fejébe, de nekem az a véleményem, hogy nem normális ez a hozzáállás a részéről. ha az én gyerekem lennél, én az első fulladásos tünetednél szaladtam volna veled az orvoshoz, akár az éjszaka közepén is. úgyhogy jogos a felháborodásod.
2009. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Majd holnap leírom mit mondott a doki.

Anya reggel 6-kor kell és indulnak nem tud mit csinálni biztos fontos dologmiatt mennek el vidékre,de este jönnek haza szóval.Meg itt vannak az állataim akikkel lehetek (etethetem őket meg szedhetem utánuk a sz*rjukat(pardon) meg játszatok velük addig amíg kapok rendesen levegőt :S )

2009. jún. 11. 23:12
 8/19 A kérdező kommentje:

De nem úgy fulladozok csak rosszul kapok levegőt :S

Az orromon nem tudok venni mert akkor beszúr a mellkhasam így a számon kell de ott meg (anya azt mondta) hörögök.Olyan érdekes lese tudom írni az is érdekes lesz ahogy elmagyarázom majd a dokinak :D Csak ne nevessem el.Egyépként köszi a válaszokat

2009. jún. 11. 23:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

szegény :(


nekem pontosan 13 éves koromban voltak ilyen tüneteim és akkor derült ki hogy aszthmás vagyok :S


majd ird meg mit mondtak kíváncsi vagyok

2009. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó hát reggel megyek és majd délután pedigmegírom nektek.Lehet,hogy idegeskedek valmain vagy nem tudom :S
2009. jún. 11. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!