Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért undorodom ennyire a...

Miért undorodom ennyire a részegektől? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rosszul vagyok, összeszorul a szívem ha részeget látok. A családomban senki sem részeges, ez nem lehet az oka. Ha valamelyik szerettemet így kell látnom, vagy csak mesél róla bárki, h milyen részeg volt, én elsírnám magam. Én magam még sosem ittam többet a kelleténél, elég jókedélyű vagyok és sosem éreztem szükségét a sok alkoholnak egy buliban, jól éreztem magam mindig nélküle. Van barátom, egy éve. Régebben ő is volt h többet ivott, mostanra megkomolyodott, ilyen K.O. részeg nem volt évek óta, de néha szeret inni buliban. Én meg utálom ha iszik, mert félek h részeg lesz és akkor úgy kell látnom. Tök dedósan hangzik mi? nem tiltom az alkoholtól, csak magamban szorongok. Mondom ezt úgy, h én is szoktam inni, de sosem sokat csak épphogy. H szoktathatnám le magam erről, h ne érintsen ennyire rosszul, ha pl ő iszik? mitől lehet ez? köszi!

20L


2012. márc. 25. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az apám alkoholista volt, tudom, hogy én ezért nézem le a részegeket.

A buliban lerészegedőket szánom a legjobban - azért mész bulizni, hogy jól érezd magad - akkor minek a pia? Aki csak tudatmódosítóval tudja magát jól érezni, az előbb járjon terápiára.


Egyébként velem egyszer még olyan 16 évesen az történt, hogy mentem haza busszal, és beállt mellém egy borszagú részeg. Annyira rossz érzés fogott el. Hazamentem, és ahogy becsuktam magam mögött az ajtót, teljesen váratlanul elkezdett folyni a könnyem. Annyira meglepődtem magamon, nem tudtam, hogy így fel tud kavarni.

24/L

2012. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

én is undorodom a részegektől..

de én anyukám miatt. egy időben sokat ivott,és sokszor láttam részegen. kb 3-4 hónapig láttam így hogy naponta ivott.. én ezért undorodom sokszor tőlük.. de leszokott róla hál istennek.. na a kérdésedre válaszolva:

SZerintem azért undorodsz mert sok a rámenős,meg az erőszakos,ilyenek. meg félted nehogy hülyeséget csináljon.

leszokatni nem tudom hogy lehet magad...

2012. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én meg a disco zenétől érzem rosszul magam, de tényleg szinte depresszióba esek tőle, és hihetetlenül kellemetlenül érzem magam. A tesóim folyton ilyen xarokat hallgatnak, engem meg az undor kerülget. Inkább hallgatok klasszikus zenéket, mint ezt. Nem tudom ez mitől lehet, meg nálad sem, talán egy pszichológus idetéved és elmagyarázza nekünk:)
2012. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nekem van részeges rokonom. Hogy ez az oka vagy sem, nem tudom, de az biztos, hogy ha olyan akit szeretek egy kicsit is kezd berúgni, kiakadok. Ezért pl. totál antialkoholista pasit keresek... Én nem akarok leszokni erről. Én ez vagyok. A közelembe senki ne alkoholizáljon.
2012. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok... 19F
2012. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!