Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hajhullás ellen?

Mit tegyek hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

Régen gyönyörű dús hajam volt,aztán már már igencsak megritkult. Nagyon hullik..kicsit sem dús... fodrászat után pár hétre azonnal töredezik.. Nem nő semmit ! Dúrva tapintású.

Szeretnék kérni pár tanácsot.. !

Hogyan tudnám ezt orvosolni? Mitől lehetne szép hosszú hajam?


2012. márc. 28. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
No 1. kérdés, hogy voltál ezzel orvosnál? Mert rengeteg belsőleges probléma okozhatja amit ki kéne vizsgáltatni.
2012. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most küldtek el vérvételre.. Igen sokat vagyok beteg..Főleg légúti betegség ! Belső gyulladást is megitéltek..

Nemtudom mi derül ki a vérvételből

2012. márc. 28. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyulladtól van, egy fogtól is lehet, valami góc van a szervezetedben, ameddig ezt nem kezelik ki, addig a hajhullás sem múlik el.

A fodrászhoz vigyél valamilyen hajtápláló sampont és kérd meg, hogy azzal mossa.

Olvasd el ezt a cikket is, jótanácsok vannak benne:

[link]

2012. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,én is sejtettem,csak ,hogy nem éppen foglalkoznak ezzel a problémámmal hanem adnak valami antibiotikumot és csókolom..

Szóval nemtudom kihez fordulhatnék ezügyben

2012. márc. 28. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy hajgyógyászati kivizsgálásra, van a neten több is, pl. ezt találtam:

[link]

2012. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A belso elvaltozas, a gyulladas jelen van, tehat ez okozoja leeht, de elkepzelheto, hogy vit.hiany is van pl. tehat ebben az esetben egy hajgyogyasz szinten orvosi kivizsgalast, kezelest fog ajanlani, mivel ugy tudom, hogy ok ilyet nem vegeznek el, csak tovabb kuldenek.

EGy hazi orvostol mar lehet kerni beutalot a vervizsgalatra, amibol megallapitani lehet, hogy van-e vit.hianyod pl. a gyulladast pedig kezeltetni kell szinten.

2012. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!