Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mamám öngyilkos lett?

Mamám öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

A mamám ezen a héten közölte anyukámmal hogy öngyilkos lesz, azt hiszem szerdán, ma szombat van, ma van a nagy nap az 50. házassági évforduló, és most papám azzal jött le hogy menjen anya mert mamát nem tudják felkelteni.

Éjszaka hányt!! Esetleg bevehetett valamit?Sok gyógyszert szed a lábára, feldagad neki ha azt nem szedi.Kérlek írjatok!!! Nagyon szomorú vagyok, nem azért hogy pont ma, mert a halálhír mindig rossz!De én és anyukám furcsáljuk mintha vissza akarna vágni a papámnak, hogy ezen a napon történik.


2012. márc. 31. 05:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Egyik kérdező kérdezte hogy nem lehet-e megmenteni mamámat?! Sajnos nem, hisz papám is magánkívűl volt, nem talált telefonszámot, és eszébe sem jutott hogy az ügyeletre menjen ami sokkal közelebb volt, bár érthető, de lehet ha oda megy akkor még megmenthetjük.


Ja meg egy másik, nem facebookozok nem is érdekel semmi az interneten, ami szokott hanem ide jöttem egy kis segítségért.Bocsánat!!!!

2012. márc. 31. 14:07
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Az vessen követ a másikra,aki még nem volt ilyen helyzetben. Egyébként is a hír sok esetben annyira lesokkolja a családot,hogy szinte fel sem lehet fogni.Addig,amig nem szembesülünk a ténnyel,mintha meg sem történt volna. Részvétem a családnak, neked megnyugvást. Ne törődj senkivel,lehet igy könnyebb elviselni!
2012. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

A boncolás nem kerül pénzbe és ráadásul kötelező is, hacsak nem egyértelmű, hogy mi volt a halál oka.

Esküszöm nem értem, hogy minek kellenek az ilyen kamu kérdések.

2012. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Baszus te aztán beteg vagy!!!Tudod én nem játszok ilyenekkel, ne indulj ki magadból!!!Rendben!!!Köszönöm! Igyis megrázó az egész!

Nem tudom mit meséljek el hogy ne tünjön kamunak, de nem azért h higgyj nekem hanem azért hogy az én becsületem ne sérüljön!!!

Ma voltak anyukámék és papám intézni a temetést, csütörtökön lesz de még az időt nem tudjuk!!!

Egyébként ha érdekel, az orvos mondta hogy szeretnénk-e boncolást hogy megtudjuk miben halt meg mama????!!!! Erre anyukám mondta hogy IGEN az orvos erre közölte hogy akkor bekell szállítani Debrecenbe és az költséges lesz!!!

Ha érdekel a temetés 330ezer forintba kerül, 5 fele osztódik el azaz 64000ezer családonként, mivel szegényekek vagyunk szinte mind és nem veti fel a pénz a családunkat!!!

Megkérlek ha nem tanítottak jómodorra és csak vádaskodsz akkor rágjál meszet de ne hogy te kezdj itt engem vádolni hogy KAMU!!!

Ja ha nem tetszik a hangnemem akkor sorry, de nekem sem tetszik a tied!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. ápr. 1. 16:48
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

A nagyapám pár hónapja halt meg. Az ok ugyan teljesen nyilvánvaló volt, ennek ellenére felboncolták, mert ez az eljárás. Nem kell fizetni érte. A szállításért sem. Kicsit nevetséges lenne, ha a boncolás kívánságra történne. Pláne az általad említette "lehet hogy öngyilkos lett" esetben. Lehet olcsóbb temetést is kérni, nyugi. Nem kell flanc, a halottnak már úgyis mindegy. Az időpontot pedig megmondják a nappal együtt. Anélkül nehezen lehetne temetni, de mindegy. Komolyan sajnállak, hogy ilyen idióta kamukérdés tölti ki a gondolataidat.

2012. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Leírom a történetet ahogy feltudom idézni!!

Tegnap 5órakor jönn anyukám édesapja, hogy anya menjen gyorsan mert mama rosszul van, az éjszaka hányt, most pedig hiába keltegetik nem ébred fel!

Anya öltözött és el is indultak!!

Én itthon maradtam, (felírtam a gyk-re az elméletemet!Ugyanis mamám nem bírta nagybátyám és papám kirohanásait, ezért anyukámmal szerdán közölte hogy ő már eltervezte hogy megöli magát,nem mondja el mikor majd megtudjuk!!!Anyukám nem is gondolta komolyan sajnos, és ezért mi csak a családunk, anya apa én tesóm csak az agyunk jár hogy mi lehet ez!!!!!) apukámat elkészítettem a munkahelyére, elpakoltam az kajáját, főztem kávét, wc-tem kétszer is mert annyira ideges voltam, felöltöztem majd fél7kor elindultunk biciklivel apukámmal, ő dolgozni én mamáméknál mentem!

Oda értem, láttam hogy az orvos kocsija még mindig ott áll.Anya kijött elém keresték mama zárójelentését, személyiigazolványát.Anyától kérdezem hogy mivan akkor mamával, és láttam a könnyet a szemét még csak szólnia sem kellett.Az orvos szólt hogy figyeljen mindenki a már említett részeges nagybátyám papám anya és én voltunk ott!

Kérdezte hogy hvíja-e a halottas autót de mondta anya és papám hogy még valaki szeretné megnézni és elbucsuzni ezért még ne! Megadta a telefonszámot, meg ott hagyott 2db lábcédulát, fogalmam sem volt mi az, tegnap tudtam meg!!

Aztán megjött az unokatesóm és neki a párja sírtunk mindenki, anya felhívta az én bátyámat, én pedig felhívtam a keresztapámat, nagyon rossz érzéssel tölt el közölni valakivel hogy meghalt az anyukája.

Aztán elment az uncsim keresztapámért majd oda ért a tesóm és kisfia is!Közben senki nem hívta ahalotas autót de kijöttek mert neki azt mondták bármikor jöhettek, mi elküldtük őket mert még vártunk a többiekre értsd a többi gyerekére!!Jött végűl egy másik unokatesóm is majd a keresztapámék is megjöttek!Mamát felöltözteték majd már aztán hívták is a halotas autót!Megjöttek és sajnos elvitték! Én aztán már hazajöttem kb 10fele nem tudom postosan és akkor felnéztem ide!

Ma reggel elmentek a temetkezési vállalathoz és már megvan az összeg ára hogy mennyibe kerül a családi koszorú ára is!Fogalmam sincs mit írjak, engem próbáltok beadni hogy én hazudok, meg kamu kérdés meg hogy hogy lehetek ennyire érzéketlen hogy internetezk, holott más rokonom pedig már mama halála után 2órával már a pálinkán járt az esze sajnos ez van ilyen a családom, felvállalom szerencsére nem ismertek, csak annyi a kételkedp idióta itt a kérdésem alatt!!Holott én csak egy kérdést tettem fel, hisz mi furcsáljuk hogy pont az 50.házsági évfordulóján történt, sajnos a család egyik tagjával sem fogjuk megosztani hogy mamám hogy gyülölte a fiát, meg hogy papám is úgy bánik vele mint az a fia!Mondtam anyának hogy ne is mondja el, legyn ez a mi titkunk!

Tudjátok milyen rossz ez nekem ígyis, van olyan lánya,és annak gyerekei aki kb 8-9éve felé se nézett pedig megtehette volna, most meg volt képük oda menni, hát én úgy gondolom hogy míg nem élt lesz**** tennék ezt most is, mert már nincs rájuk szüksége mikor szüksége lett volna nem volt sehol sem senki csak az én anyukám és én!



Jah az orvos mivel nem találtuk a zárójelentést, szimpla szivinkfartusnak állította be, és Ő KÉRDZTE HOGY SZERETNE-E A CSALÁD BONCOLÁST HOGY KIDERÜLJÖN MI VOLT AZ OK!!!!Mivel azt mondta hogy pénzbe kerül ezért anyukámék azt mondták hogy nem!!Ha nem jól tudja elnézést, én uyanis nem voltam ott, anyától tudom, lehet a sokk hatás miatt nem jól értelmezte ennyi!!

Nincs okom itt kamu kérdést feltenni, hisz nem azt kértem hogy jaj segítsetek a temetésben, és hogy pénzhez jussak!!szóval az ilyen vádaskodást légyszives hanyagoljátok

2012. ápr. 1. 21:30
 27/27 anonim válasza:

:8 Ezt a kérdést még én tettem fel.

Lassan egy éve... :( SAJNOS IGAZ BÁR KAMU LETT VOLNA

2013. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!