Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van tapasztalotok a Differin...

Van tapasztalotok a Differin gél és a Skinoren krémmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
most írták föl nekem az arcomra a miteszerek eltüntetésére. Csak kicsit nyugtalanít hogy milyen bőrirritációt okozhat, és hogy megéri- e a szenvedés...

2012. ápr. 4. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Skinoren-t használtam én is sokáig, de semmi eredmény! Jót tehát nem tudok róla mondani. Én sokféle kencét használtam már és meg kell hagyni, az összes egyformán hasztalan volt.

Megkérdezhetem,h neked milyen bőrhibáid vannak? Gyulladt pattanások vagy mitesszerek?

2012. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miteszereim vannak. A bőrgyógyászom azt mondta hogy ha a Differint este, a Skinorent pedig reggel használom, akkor ez beválik, mert hogy eddig mindig bevált mindenkinél. Én reménykedem.
2012. ápr. 9. 09:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta,h befog válni. De próbáld csak ki,hátha neked másként reagál rá a bőröd! :) Drukkolok!

Amúgy ugyanilyen helyzetben vagyok, mint te. Nincsenek pattanásaim (vagyis 1-2 akad, de nem durvák), csak mitesszereim (fehér), amik nagyon zavarnak, főleg az áll részen. Kinyomni se tudom azokat.

Neked hol vannak? Próbáltál már mást is?

2012. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jah és én nem napozhattam Skinoren-nel.
2012. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem feketék, és a T-vonalon vannak. Régen pattanásaim is voltak. De mivel már évek óta havonta járok kozmetikushoz így azok elmúltak,de a misteszerek csak pár napig múltak el. Már minden terméket kipróbáltam amit a drogériágban lehet kapni Clean and Clear,Nivea,stb... Semmi sem vált be. Én nagyon reménykedem. Mert baromira zavar.
2012. ápr. 10. 18:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Ismerős! Én is rengeteg cuccot kipróbáltam. Házi szerektől, a drága kencékig mindent.

Még hallottam egy szárító keverékről, ami jó. DM-ben lehet venni és Vermix a neve. Én ezen gondolkodom most...

2012. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én (enyhe) aknéra használtam / használom. 1-2 napon belül eltüntette amikor a hátam/mellkasom lett tele velük. Most az arcomra használom. Egy éjszaka alatt 70%-os javulás (Y) / tegnap vettem /


Negatívum: drága, szárít, csíp. De nem érdekel egyik sem, mert rengeteg féle drága gyógyszertári lemosó közül egy sem használt rá!


Egy jó tanács annak aki venne ilyet:

Szinte mindenhol más az ára. Négy patikát hívtam fel. 3223-3900 Ft között négy árat mondtak. /Honvéd Patikában volt a legolcsóbb./

2012. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is a Differint írták fel,de semmit nem segít még rontott is rajta.. 22 éves vagyok,soha nem volt a bőröm problémás kb. 1 éve elkezdett nekem is a T vonalban kijönni csomó miteszer, és az államon meg a szám felett ezek begyulladnak :S és nagyon csúnyák. Majdnem egy hónapja használom már minden este, az elején engem is csípett de az elmúlt. Néhány miteszert eltüntetett, de kijöttek helyette újak kicsit arrébb,a többi meg ugyan úgy begyullad és nagyon fájnak :((( és nagyon hámlik tőle a bőröm :((
2012. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is a Differint írták fel az arcomra + gyógyszert ..mert anno rengeteg pattanásom volt .... szóval pattanásra van .... ha elolvasod a tájékoztatóját abba is benne van hogy gennyes , gyulladt pattanásokra s nem pedig miteszerre.. a hatás meg ha minden este kened .. úgy írja hogy 6 hét után már látható az eredmény .... az hogy kinek, hogyan hat az egyéntől függő, hogy milyen arc bőröd van....
2013. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem differin teljesen helyrehozta az arcomat!Igaz nem volt olyan vészes,de most már nagyon szép,egy darab pattanás sincs rajta!
2013. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!