Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan élitek túl ezt az esős...

Hogyan élitek túl ezt az esős időszakot?

Figyelt kérdés

Ma fontos tárgyalásom lesz délután, ahol az agyamnak ott kell lennie, minden fáradtság nélkül. Mellesleg az üzletfelek nyilván nem egy búskomor, ideges, ásítozó partnerre vágynak.

Pedig ez most mind jellemző rám, úgy hogy 16 órát aludtam. Még mindig fáradt vagyok és borzasztó a hangulatom és a közérzetem.

Ti mit tennétek a helyemben, hogy össze tudjam szedni magamat?


2009. jún. 22. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem egészséges, de én dupla kávéval és csokoládéval szoktam "észhez téríteni" magam. Pár órára működik csak, utána muszáj pihenni.
2009. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előtte nem szabadott volna 16 órát aludnod. Elég lett volna a fele is. Jóhogy fáradt vagy!
2009. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez hogyan függ össze?
2009. jún. 22. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahol élek, az elmúlt 47 napban 34 napot esett. Sőt, júniusban 21 napot. Pedig 22-e van. gumicsizmát és esernyőt vigyél magaddal. Igy tudod átvészelni.

Már tök jó mintás gumicsizmák vannak, amiket kosztümhöz is simán lehet hordani és hordják is.

Ja! És sportolj, mozogj valamit és ne aludj olyan sokat.

2009. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit estére, amit izgatottan várhatsz! És gondolj arra, hogy a hosszú szárazság után a növények repesnek a sok eső miatt!
2009. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
úgy függ össze,hogy minél többet alszol,annál fáradtabb leszel.az agynak 4 órára van szüksége a regenerálódáshoz,a testnek fizikai terheltségtől függően 2-4 órára.add öszze.6-8 óra lesz.az ezen felüli rész lustálkodás az agynak és testnek.tehát fáradtabb leszel,nehezebben megy a kommunikáció,odafigyelés.kutatás eredménye.
2009. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!