Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikbeteg kismamák! Én most...

Pánikbeteg kismamák! Én most vagyok 29+2 és három éve pánikbeteg vagyok. Ti hogy élitek meg ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon féltek a szüléstől?Vagy aki már szült annak milyen élményei vannak?
2010. júl. 24. 20:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pánik beteg, de most várom a harmadik babámat ezért már két szülés élményem volt. Anyukám csak annyit mondott az első szülésem előtt, hogy nem lesz egy diadal menet de még mindig bevállalna egy szülést ha abban a korban lenne (ekkor 56 éves volt). Igaza lett amint meglátod a gyönyörű gyermekedet elfelejted minden addigi fájdalmat és azt mondod megérte. Ne aggódj fölöslegesen, minden rendben lesz, csak erre koncentrálj!
2010. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, engem 2008-ban diagnosztizáltak. Velem minden rendben van. Olyan jó érzés a béke és nyugalom odabenn! Nem vagyok hajlandó görcsölni az ismeretlen miatt. Sok-sok szüléstörténetet végighallgattam és mindíg arra gondolok, hogy én is hamar túl leszek rajta és különbenis valahogy ki kell jöjjön. Én a legjobbat akarom neki, tehát nem csak fizkailag de mentálisan is arra koncentrálok, minden simán és hamar fog menni. A héten szült egy kedves b.nőm. Ahogy ő írta, szörnyű élmény volt ami császárral végződött. Egy 2 héttel túlhordott gyönyörű kerek szépséges lengyel építőmunkást kellett volna kinyomnia azonban a köldökzsinór 2x rátekeredett a nyakára a kicsinek...kérdezték is mert én vagyok a következő, hogy nem ijeszt-e meg ez? Azt mondtam, nem mert igyekszem pozitívan gondolkodni.

Nem mondom, hogy nem volt pár héttel ezelött szörnyűséges gondolatom...de nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust és nem is érek rá rettegni. Dolgozom sok órát egy nap...elfoglalom magam.

Tegnap éjszaka alig aludtam. Itt topzódtam a gyakorikerdesek.hu-n...minden bajom volt és kiderült, jóslófájásaim...itt olvasgattam mostmár azt is tudom, hogy szedjem a magnéziumot...

Szóval én örülök és nagyon várom a kicsinket. A férjem is imádja és olyan szeretettel vesz körül. Így vagyunk mi.

2010. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Bár én tavaly szültem,de én is pánikbeteg vagyok(voltam akkor is).A terhességet nagyon jól viseltem,nem voltam rosszul sosem-mármint,hogy nem pánikoltam.A szüléstől sem féltem,bár nem is volt rá időm,mert a 37.héten jött a baba.És ahogy elfolyt a magzatvizem és elkezdődtek a fájások szinte már gondolkodni sem tudtam.Valószínű Te sem fogsz pánikolni 2 fájás közt:)Addig is csak gondolkozz pozitívan,ne gondolj semmi rosszra és akkor rendben lesz minden!
2010. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!Nem is igazán a szüléstől félek hanem attól hogy pont egyedül leszek amikor elfolyik a vizem és nem lesz itt senki hogy megnyugtasson.
2010. júl. 25. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ne aggódni azon, hogy egyedül leszel...mikor kb. kiderült, hogy babás vagyok, a férjem Muse koncertre vett jegyeket...okt.27-re vagyok kiirva amit azóta az uh-s megcserélt 19-re. A tetves koncert mert 23.-án van...nekem is eszembe jutott, hogy jaj mi van ha akkor jön rám a szülhetnék és miért is ne ha Murphy is éppen arra jár...de mondtam neki, menjen el. Én nem tudok menni vele, megy vele valaki más. Majd lesz valahogy.

Minden rendben lesz és azért, mert ott te leszel felelős a Kicsidért és valószínű egészen másként fogod látni a világot, ha beindul a dolog...addig meg még van bőven idő.

Én igazából a depi miatt aggódom néha napján szülés után.

2010. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!