Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném boldogabbá és...

Hogyan tehetném boldogabbá és pozitívabbá egy agyműtét után?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 2éve vagyunk együtt én 17, Ő 23éves.

Tavaly augusztusban volt egy agyműtéte amit én is lelkileg nagyon rosszul viseltem/viselek.

Azóta abba hagyta a főiskolát, nem kap állást, a szülei piszkálják, hogy rajtuk élősködik és nem keres. Mindent megtesz azért, hogy legyen állása, bármit elvégezne, de egyszerűen semmilyen állást nem kap. Még szalag mellé gyárba sem veszik fel a műtéte miatt :( Teljesen kivan lelkileg és most már én is. Kezdek nagyon aggódni érte. Ilyeneket mondd, hogy bárcsak már ne élne, meg ha nem talál állást fejbe lövi magát. Én ezt már nem bírom :'( hogyan segíthetnék rajta?



2012. máj. 18. 18:02
 1/3 anonim válasza:
Borzasztó helyzetben lehet, de itt Neked kell talpon maradni. Nagyon becsülendő hogy ő még mindig azon van h így is dolgozhasson. Gondolom vmi maradandó károsulása lehet hogy nem veszik fel, mert ha nem észrevehető akkor nem fontos említeni egy állásinterjún sem. Én nagyon sok emberről tudnék beszélni akik sajnos sokkal súlyosabb helyzetben vannak. Talán ebből meríthetne erőt, vagy ha eltudnátok onnan menni, de igen munkahely nélkül .. és 17 évesen nehéz lenne az életeteket összekötni és lépni egy nagyot.
2012. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs maradandó károsodása, csak a cégnél kértek orvosi papírt amiben benne volt, hogy augusztusban volt műtéte és az ottani orvos azt mondta, hogy mivel nincs meg az 1év ezért nem dolgozhat...

De ennél a cégnél csak ilyenkor van felvétel, tehát 1évet kell várnia míg megint lesz lehetősége. Más helyre meg még csak vissza se hívják (ott még csak a műtétről sem tudnak)

2012. máj. 18. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszamehetne a főiskolára, akkor a szülők is megnyugodnának, hiszen tanul, és utána nagyobb esélye lenne munkát találni.
2012. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!