Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik nehezebb?...

Szerintetek melyik nehezebb? Leszokni a cigiről vagy lemondani az édességekről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Lemondani az édességekről.
2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez ember függő.

Pl én egyszer szoktam rá a cigire egy rövid időre(kb 3hónapig), de le is szoktam könnyen. Ami az édességeket illeti azokról is le tudnék szokni, de gondolom nehezebben mint a cigiről meg amúgy mondhatni édességet gyerekkorunk óta eszünk tehát arról szerintem mindenkinek nehezebb leszokni.

2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
édesség!!! :)
2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
leszokni a cigiről. legalább is nálam.
2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én nem tudom megállapítani, sosem dohányoztam. De nagyon édesszájú vagyok. Én nem tudnék rászokni a cigire, de az édességet tudtam mellőzni.
2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az édességről már leszoktam. A cigiről még nem sikerült. Nekem az a nehezebb.
2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Cigiről.Már sokszor megpróbáltam leszokni,de sajna nem sikerült.Az édességet jobban tudom nélkülözni,de a cigit azt nem.
2012. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shaddark ***** válasza:

A nikotin fizikai függőséget okoz, arról nehezebb fiziológiailag.

A csokoládéban található kakaó és cukor megemeli az endorfinok számát. (boldogsághormon).

Ha az élete rendben van valakinek és a szexuális élete is rendszeres akkor arról könyebb.

Ha nincs akkor viszont szüksége lehet rá.

Viszont ezt le lehet cserélni mozgásra, sportra. Annak a hatása ugyanez, így "helyettesítő termék" lehet :)

Ilyen még a félelem is :) - Horrorfil nézés annak akire hat és nem röhögi szét magát rajta mint én...

Csípős ételek szintén endorfint termelnek.

Úgyhogy szerintem a cigiről.

2012. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aspartia válasza:
én személy szerint a csokiról, de egyébként biztos a cigiről nehezebb. (nem bagózok)
2013. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!