Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnék gyorsan, de...

Mivel tudnék gyorsan, de hatásosan lefogyni, ha nem akarok diétázni, mert még 13 éves vagyok, de az édességekről sehogy sem tudok lemondani?

Figyelt kérdés
légyszi segítsetek! egy év alatt szinte 10 kg-ot híztam :((
2011. ápr. 24. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A diéta minden alapja, de ne koplalásra gondolj, hanem egészséges étkezésre. Szerintem a legnagyobb gondod, hogy nem bírsz leállni az édességgel. Ha mondjuk minden nap eszel valami finomságot, akkor sehogy nem tudsz majd lefogyni. Viszont most fogsz megnyúlani, és lehet hogy akkor arányos lessz a súlyod a magasságodhoz.


Csak azt áruld el, hogy hány cm és hány kg vagy, akkor lehet hogy tudok valamit még írni.

2011. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Norbi Update diétákat. Ott lehet enni mindent, édességet is, de meg van szabva, hogy a nap mely szakában. (Csokit pl. délig ehetsz.) Ez egy könnyített diéta, nem kell nélkülöznöd semmit. Mellé elkezdesz napi szinten mozogni, először csak félórákat, és elkezd alakulni a dolog. Gyors eredményt ne várj, legalább egy-két hónap, mire történik valami. A mérlegre meg ne állj rá hetente, elég havonta, inkább centiben mérd le a méreteid, és azt figyeld.
2011. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se a mérlegre ugrálj hetente, inkább a centiknek és a tükörnek higgy.
2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk sportolj.
2011. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szeretnék fogyni, de csokit azér had egyek. Igy nem lesz belőled semmi.
2011. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első aszongya: "MEGYNYÚLANI" Hát ezen besírtam! :D :D :D :D
2011. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Annyi idős vagyok,mint te,és én is hasonlóval küszködök.Nem kell kevesebbet enned,de sokkal több vizet igyál,napi 2-3 litert.Sportolásnak nem kell nagy dologra gondolni,elég délutánonként ha felülésezel,futsz egy keveset.A csokiról sem kell lemondani...hisz mire való a diabetikus csoki?;)
2011. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

15.03 Gratulálok


1: A felülésezés nem mozgás, és nem is fogyaszt

2: A diabetikus csoki cukorbetegeknek készült, a kalória és cukortartalama ugyanaz, mint a sima csokinak... Szóval diétázni azzal sem lehet.

2011. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:03


Te ritka hülye vagy, nem tudom honnan van 93%-od...

Csinálj meg 20 ezer felülést egy nap, egy dekát nem fogsz fogyni zsírból.Kis laza 10-20 perces futás meg aztán szintén nem túl sokat ér.

2011. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

15:03-as vagyok

Nem tudom,mit kell mindig belekötni.Csak írtam valamit példának,és most ha olyan kedves lennék,mint ti,akkor írhatnék olyat,ami garantáltan nem hasznos válasz lenne.

2011. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!