Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy túl laza a...

Mitől lehet, hogy túl laza a vállízületem?

Figyelt kérdés
Ha egyszerű karkörzést végzek, már akkor is ropog a vállízületem, mintha nem lenne a karcsontom rendesen az ízületi tokban. Ezt mi okozhatja? (A többi ízületemmel és a csontjaimmal nincs probléma. Béres PorcerőForte-t szedek a problémára. Heti 1-2 alkalommal edzőterembe járok.)
2009. júl. 6. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

általában ha kificamodik / megrándul akkor lazulnak az izületek, de könnyen lehet az is hogy genetika, többnyire ettől ropognak az emberek izületei.

Edzésnél azokat a gyakorlatok amiknél fáj hagyd ki, sosem szabad olyat csinálni aminél az izület fáj. Ha csak ropog attól nem kell megijedni, magában a ropogás nem jelent bajt. Viszont a legalább 15-20 perces bemelegítést a súlyzós edzések előtt ne hagyd ki..

Egyébként vannak termékek amik segíthetnek, Joint-X, vagy Animal Flex pl, mindkettőben ugyanazok az anyagok vannak (cápaporc azthiszem, meg még pár hasonló dolog). shop.builder.hu-ról rendelhetőek ha érdekel

2009. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rándult meg és ficamom sem volt. Ha végetért a PorcerőFortés kúra és továbbra is fennáll majd a probléma, akkor kipróbálom ezt a Joint-X-et. Köszi a segítséget!
2009. júl. 6. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is az egyik ropog karkörzésnél, meg olyan furcsán mozog ott a csont, úgy érzékelem.

és szinte 1000 %-ra biztos vagyok benne, hogy a gerincferdülésem miatt van, mert csak azon az oldalon ilyen a vállam, amelyiken domborúbb a hátam is. pedig csak enyhe mértékű. neked nincs véletlenül elferdülve?

2009. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor ez genetika miatt lesz. Nekem minden izületem recseg ropog,ha ez megnyugtat :) am próbáld ki a joint-x-et nyugodtan, bajod nem lesz tőle, de csodát se várj! (bár nekem még a ropogás is elmúlt egy ideig, de vannak akiknek semmit sem ért..)
2009. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!