Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért véres a székletem és...

Miért véres a székletem és miért jön vér a fenekemből?

Figyelt kérdés
lehet aranyér? mert bátyámnak nemrég volt és ezért tippelek erre. szóljak anyukámnak hogy vér jön a fenekemből? nem pár csepp hanem sokkal több.nemázik át a wc papír de azért nem kevés. még lehet van itthon kúp amit bátyám használt. amúgy nem fáj meg nem viszket meg semmi. vagy lehet repedés?:S de azért szóljak anyumnak?
2012. júl. 13. 22:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ajj olyan ciki. nemakarom elmondani :( holnap dolgozik szóval majd holnap után valahogy. nekem minden ciki... ezis :S
2012. júl. 13. 22:39
 12/20 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2012. júl. 13. 22:39
 13/20 anonim ***** válasza:

A bélrák tünetei, a véres széklet, a székrekedés, hasmenés és fájdalmas bélgázképződés.


nem viccből írtuk

2012. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Bizony, a ver a segglukbol sokmindent jelenthet, egy "egyszeru" aranyertol kezdve akar segglukrakig, ami nagyon durva (ha kimutik, akkor kolosztomat csinalnak, kivezetik a vastagbeled a hasadra es ugy kell elned, szal durva).


Szolj anyudnak, majd elvisz orvoshoz es kivizsgalnak rendesen. Valoszinuleg csak aranyer, vagy egy aprobb repedes, ha nem vagy meleg...

2012. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj Anyukádnak. Semmilyen betegséget nem szabad cikinek tartani, hiszen nem tehetsz róla. Mindenképpen el kéne menned orvoshoz. Remélem semmi komoly bajod nem lesz sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szólj anyukádnak, mert komoly dolog is lehet.


A végbélrákkal és ilyenekkel nem ijesztgetni akartak, csak próbáltál felhívni a figyelmedet, hogy akár komolyabb problémára is utalhat, ezért mindenképpen el kellene menni orvoshoz. Gondolj bele, te is megnyugodnál, ha kiderül, hogy nincs semmi komoly csak pl. aranyered van, vagy csak megrepedt.

Lehet, hogy cikinek érzed, de hidd el, jobb lesz így. Szólsz anyukádnak, elkísér orvoshoz, kapsz megfelelő krémet, gyógyszert, kúpot, vagy ami szükséges és pár nap alatt rendbe jössz.

2012. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) amőgyelmúlt. semmi vérzés. lehet csak megrepedt és máris begyógyult?
2012. júl. 14. 16:04
 18/20 anonim válasza:
Velem is ugyanezvolt, bár a székletemet nem néztem csak a fenekem vérzett.. Utánanéztem interneten, azt írta (nekem az tűnt a legvalószínűbbnek) , hogy aranyér.. Anyumnak mondtam, hogy kéne kenőcs, de végül nem vettünk, de teljesen elmúlt..
2012. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Utolsó vagyok: 13/l és én is cikinek érzek minden iylet.. :D
2012. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Sokat iszol?Nekem is volt már ilyen,de azt mondták azért mert keveset ittam.Azóta nálam minden rendben.
2012. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!