Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belül éget a teste? Van ilyen?

Belül éget a teste? Van ilyen?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyakran mondja, hogy belül ég a teste, mintha melege lenne, de csak belül... és olyan forró,ahol érzi, de 10 perc múlva elmúlik neki. Háziorvosa nem tudja mi lehet ez! Esetleg valaki tudja mi lehet ez a nem is tudom.. betegség?

2012. júl. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is elég pszichoszomatikusnak tűnik. Ilyen tünetet még nem hallottam egyik kórképnél sem. Valami más tünet ezen kívül? Ha nincs,akkor el fog múlni idővel.
2012. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszát!

Mikor ez az égetés előjön nála, végig szoktam tapogatni ahol érzi és tényleg szinte éget a teste, néha a feje megfájdul mellé... Valamikor viszont azt mondja, hogy a fejétől, a talpáig éget a teste... Már nem tudok mit mondani neki, az orvosa pedig, mint már írtam, fogalma nincs, hogy mi lehet ez!


Lehet valami lelki probléma? Reméljük elmúlik...

2012. júl. 25. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Belső lázszerűség lehet.Akkor érzem ezt néha,ha valami sokkhatás,vagy negatív dolog történik érzelmileg.
2012. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű lelki eredetű.
2012. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, segítőkész válaszokat!
2012. júl. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!