Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőmmel fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, de pár napja nagyon sok gondunk volt. A lényeg, hogy minden nap találkoztunk, de nem vettem észre rajta, hogy ez neki sok lenne.

Figyelt kérdés
Egyik nap megbeszéltem vele, hogy bemegyek érte a sulihoz, és hazahozom. Amikor elindultam, felhívott, hogy egyik rokonom bemegy érte, úgyhogy nem kell mennem. Mondtam neki, hogy én már bent vagyok Egerben, és azt mondta felhív óra után hogy mi legyen. Amikor hívott azt mondta, hogy 2 órakor találkozzunk az egyik parkolóban. Elmentem oda, de ő nem volt ott. Felhívtam, és kiderült, hogy rokonommal van a plázában. Erre nagyon ideges lettem, és azt mondtam neki, hogy én akkor hazamentem, és majd jön ahogy akar. Egy nappal utána azt mondta, hogy kell neki egy kis szünet, de lebeszéltem róla, és megegyeztünk abban, hogy kevesebbet fogunk találkozni. Most nem tudom, hogy mit akar. Mit tegyek? Normális az, ha féltékeny vagyok a rokonomra? Nagyon szeretem barátnőmet, és nem szeretném elveszíteni. Ha nem értitek miről van szó, leírom részletesebben. Én 20/F ő 18/L
2010. jan. 20. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem lennék meglepve, ha félrek*rna, vagy legalábbis dolgozna a projecten. Mennyire bízol benne, meg a "rokon"-ban?
2010. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bízz egy kicsit a barátnődben. ne légy féltékeny!
2010. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon alaposan elbeszélgetnék vele, hogy most mi a francot akar. Ha meg nem vevő a témára, akkor addig dobd ki, amíg ő nem teszi, mert akkor végképp te leszel pofára ejtve.
2010. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első kommentelő! Teljes mértékben megbízom barátnőmben, a rokonomban már annál inkább. Hogy is mondjam, eléggé kicsapongó életet él. Igaz az, hogy a mindennapos találkozás tönkretehet egy kapcsolatot?
2010. jan. 20. 20:20
 5/8 anonim válasza:
Hát engem mondjuk naon tudott zavarni h a barátom minden percben velem akart lenni, szét is mentünk. vh úgy éreztem h nincs elég szabadságom/levegőm.
2010. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha most megegyeztünk, hogy kevesebbet találkozunk, van még valami remény, hogy nem fog elhagyni?
2010. jan. 21. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem igen van remény

találkozzatok mindenképpen kevesebbet és legyetek a haverokkal/barátnőkkel is

így sokkal izgalmasabb lesz és várni fogjátok hogy ujra találkozzatok

2010. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ember és kapcsolat függő.Ha én szeretk valakit akkor csak vele akarok lenni, de a párom pl igényli néha a haverokat is,de mi mondjuk kezdetektől fogva együtt élünk és minden nap talizunk.Mindenkinek kell egy kis szabadság,de szerintem aki igazán szerelmes z nem rázza így le a másikat
2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!