Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » (Laktózérzékenység) Mitől...

(Laktózérzékenység) Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vagyok laktóz érzékeny és eddig bírtam a laktózmentes tejet nem lett semmi bajom.Ha bevettem a rágótablettát akkor utánna tudtam enni bármit.Most meg pár napja ha ezeket így eszem akkor is hasmenésem lesz.Vagy az esetleg lehet hogy eddig csak 1-2 naponta 1szer-1szer ettem ilyeneket mostanában napi 2szer-3szor?De elvileg ez nem lehetne baj.

Lécci segítsetek!



2012. aug. 12. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is laktóz érzékeny vagyok, ha van kérdésed nyugodtan írj privit :) Amúgy a rágótabletta nekem kb semmit nem ért, hiába eszem, ugyanúgy szenvedek. Szal én inkább tartom a laktózmentes diétát.
2012. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet hogy a joghurtól lett hasmenésem mert tegnap 2szer is ettem palacsintát és nem lett semmi bajom.Persze azt is gyógyszerrel vettem be de lehet hogy akkor az nem segít.
2012. aug. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!