Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a kudarco...

Hogyan dolgozzam fel a kudarcokat?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebben dolgozom fel a dolgokat az életemben.Hónapokig sőt a szallagavatós égésemet még több mint fél év távlatából sem vagyok képes feldolgozni.Ha valami kudarc ér(mostanra már nem is kell nagy dolognak lennie)napokig/hetekig ezen kattogok.Még sose volt párkapcsolatom,szintén ez miatt.Nem merek kezdeményezni mert ha visszautasátanának lehet teljesen összetörnék.+ a külsőmmel sem vagyok megelégedve.Alacsony vagyok és vézna(178/56).Úgy nézek ki mint 1 kisgyerek.Úgy érzem ennek nem lesz jó vége.Mit kéne tennem, hogy ne gondoljak a rossz dolgokra?

Az elvárásaim magammal szemben egyre magasabbak.Pontosan ezért,h kompenzáljak.Sok pénz kell h ezzel kompenzáljam a "looserségemet" (drága holmik-szó nincs arról h anyuci pénzét költöm).Később nagy ház,jó kocsi.Már most is az egész szünetet végigdolgoztam pont e miatt.De ha nem lesz olyan állásom ami jól jővedelmez,megint ott leszek ahol a part szakad.Vagy beleőrülök a sok munkába idősebb koromban.

19/F


2012. aug. 19. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Lazíts egy kicsit!A csajok pontosan ugyanígy kattognak a tükör előtt ebben a korban.Jó,hogy vannak céljaid,de azért néha élvezd kicsit az életet!Nyiss a lányok felé.Nem kell,hogy rögtön kapcsolat legyen,lehet ismeretség,vagy barátság is.Ki fog alakulni az alkatod is,és előbb utóbb a lányok is észre fognak venni:)
2012. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!