Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógytesiről vissza rendes...

Gyógytesiről vissza rendes tesire? Más iskolákba is így működik?

Figyelt kérdés
10.-es leszek gimibe. Még csak egy éve járok gyógytesire, de egyszerűen nem bírom ezt a tétlenséget, mert szinte semmit nem csinálunk. Olyan jó nézni ahogy a barátaim futnak, tornáznak, játszanak és én mindebből kimaradok. Jó persze, az egészség a fontos, de akkor is. A tanárom szerint akik egyszer gyógytesire kezdtek el járni, már nem igazán mehetnek vissza rendes tesire, tehát aki 9.-ben ott kezdte az ott is marad 13.-ig, hogy normálisan megtudjanak gyógyulni. De vajon visszamehetek rendes tesire, hogy ha én azt mondom, hogy nem szeretnék gyógytesire járni? A tanárok kötelezhetnek erre? Persze délutánonként gyakorolnám a nekem való tornát is, csak a tartásommal van gond,(nam vagyok elég egyenes) ezen úgy hiszem magamtól is tudnék javítani.
2012. aug. 21. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Nos velem is ez a probléma van.. kissé görbe vagyok xd és mégis rendes tesire járok. szerintem te is járhatnál rendes-re és abbahagyhatnád a gyógytestnevelést.
2012. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is 10.es vagyok, ötödikes korom óta járok a suliba gyógytesire..amikor látom hogy a többiek futják a rengeteg sulikört, izzadnak nekem abszolút nincs kedvem és vmilyen szinten örülök hogy gyógytesis vagyok.. nekem orvosi papírom van róla hogy gyógytesis vagyok így nem kell rendesre járnom..persze amelyik nap nincs gyógytesi otthon is csinálok röüvid tornákat, gerinc ferdüléssel születtem és elég hanyag a testtartásom. Kérdezed meg hogy nem-e járhatsz e mindkettőre, én régen úgy jártam hogy azokat a feladatokat amik nem tesznek jót, kihagytam ( pl bukfenc stb, sztem ez neked sem tenne jót! )

vagy ha nem enegdnek, járj el fitnessre, kondizni és ott is tudsz sportolni:) vagy tollasozz, az jót tesz a hátnak!

16L

2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!