Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés gyanúja esetén az 5,39 es ths mennyire rossz érték?

Figyelt kérdés
T3 T4 normális, viszont elég sok tünetem van, pl hízás, fáradékonyság, rossz memória, száraz viszkető bőr, szemmduzzanat, hallásromlás, fázékonyság...
2012. szept. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
4-ig normális az érték, nem jelentős az alulműködés, de már van. Viszont erre nem biztos, hogy még kapsz gyógyszert.
2012. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem vészes még. Ráadásul, ha T3 T4 jó akkor a tüneteidet valószínűleg nem ez okozza. Pont múlt héten kérdeztem meg egy orvostól.
2012. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ma 16:10 2. válaszoló. Nem vagyok orvos, de ugyan mikor 40re szökött fel a TSHm és pár nap alatt híztam 10 kilót a hajam meg elkezdett hullani a T4, T3am ugyanúgy rendben volt... Szóval azért én ezt nem venném olyan biztosra.
2012. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amikor háziorvosomnak soroltam a tüneteim,és főleg, hogy látta milyen a szemem, ő gyanakodott egyből pajzsmirigyre, még nem voltam nála a vérvétel után csak a leletem van meg. Nem tudom minden doki mást mond. Barátnőmnek 3,5 re is azt mondták magas de igaz ő babát akart. Én már túl vagyok a gyerek projekteken épp szülés után alakultak ki ezek a tünetek. Én pont úgy tudom, ha a t3 t4 normális is, a ths ha 10 alatt van nem adnak gyógyszert, de ha tünetek is vannak hozzá, akkor viszont igen. De akkor úgy látszik ahány orvos annyi szokás ebben is. Na majd meglátjuk holnap mit mond a doki, de a túlsúlytól én is szenvedek rendesen, igaz én nem napok alatt de 3 hónap alatt híztam 10 kilót, úgy hogy mellette pont diétáztam tornáztam, hogy a szülésből visszamaradottakat leadjam:((
2012. szept. 26. 19:22
 5/6 anonim válasza:

szia!


Már pedig kellene ezt gyógyszerrel kezelni...nekem 5,1 és szedek hónapja letrox 50mcgr-ot. Menj sztem olyan orvoshoz aki komolyan is vesz! Nekem is ezek a tüneteim voltak!

2012. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8-as volt a Tsh-m és azonnal gyógyszert írtak fel. (letrox 50-et) Be is álltak szépen az értékek, de a doki túladagolta a gyógyszert és a hormonháztartásom teljesen átfordult, összezavarodott.

Nagyon figyelj oda magadra és válogasd meg az orvosokat ha van rá lehetőséged.

2012. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!