Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pánikbetegek miért hiszik...

A pánikbetegek miért hiszik azt hogy meghalnak miközben pedig nem?

Figyelt kérdés
Volt mikor a buszon jött rám a pánikroham, olyan érzésem volt hogy meghalok, meg halálfélelmem, de pedig közben tudom hogy egészséges vagyok, nem halok meg, nem értem ezt.
2012. okt. 5. 13:25
 1/4 anonim válasza:
37%
Ezért ez a neve a betegségnek. Fejben kell rendet rakni. Én is az vagyok,szerencsére már nem annyia erős. mennyi idős vagy? Én is sokszor hiszem azt hogy itt a vége... de valahol tudom hogy nem így van! Szörnyű érzés és csak az tudja aki átéli.
2012. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
félhetnek a haláltól is, meg gyakori a megőrüléstől, kontroll elvesztésétől való félelem roham közben
2012. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17/L igazából első pánikroham volt rettenetes, aludni nem merek, nem is tudtam először hogy van ilyen és ennyire rossz.
2012. okt. 5. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
én még sosem rettegtem a haláltól, inkább a kontrolvesztéstől, meg attól hogy elájulok. Nekem az első rohamom egy fellépés közben volt.
2012. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!