Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HELP! Végbélrák?

HELP! Végbélrák?

Figyelt kérdés
14/L vagyok. Kb. 1 hete fáj a hasam (csak időközönként, de gyakran) úgy, mint amikor nagy wc-re kellene mennem. Van hogy hasmenésem van, és van amikor szorulásom...Rákerestem a neten, és ezek a végbélrák tünetei...viszont azt is olvastam, hogy ez ilyen fiatalon nem szokott előfordulni...Mit tehetnék? Tapasztalt már valaki ilyet? Előre is köszönöm az ÉRTELMES és segítőkész válaszokat!

2012. okt. 7. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj meg! Rendszeresen eszel? elég folyadékot, rostot fogyasztasz? ha nem múlik el mindenképp menj el orvoshoz, de nagyon minimális az esély egy végbélrákra 14 évesen!
2012. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, normálisan eszem, és nem tapasztaltam hirtelen súlyveszteséget sem...(amúgy sem vagyok egy vékony alkat)... Köszönöm a választ!
2012. okt. 7. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég.. Először is felejtsd el az internetes dokikat és ne képzelj be hülyeségeket. Ez számtalan más dolognak is a tünete. Próbálj meg normálisan enni. Lehetőleg kevés megterhelő és szénhidrát dús kaját, mert az puffaszt. A másik meg nekem is szokott hasonló tünetem lenni pl. menstruáció előtt jó pár nappal már elkezd görcsölni a hasam.
2012. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A végbélrákosoknak véres a székletük.
2012. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne a neten próbáld diagnosztizálni magad. Csak feleslegesen húzod az idegeid. Egy szorulásból még nem lesz végbélrák. Egyél sok rosttartalmú ételt, joghurtot, pudingot és igyál sok folyadékot, és megszűnik a szorulás.
2012. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én 13/L vagyok...velem is ilyesmi van..csak véres is..de orvoshoz nem merek vele menni..pedig azt mondják elég fontos lenne mert lehet, hogy rák..:S
2012. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó : az nem vicc, mert lehet hogy gyomorfekély..
2013. jan. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!