Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen időközönként fürödtök?...

Milyen időközönként fürödtök? Szoktatok ezzel spórolni? Anyám sose fürdik és hajat se mos. Nem latni rajta de ha követem ebben mi lesz ha rajtam észreveszik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 21:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sosét úgy értem hogy augusztusban strandon megmosta a haját és 10 napja letusolt tusfürdő nélkül mert szaunazni voltunk kb. Ez az átlag
2012. okt. 20. 21:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látni rajta, akkor fürdik, mos hajat, mikor nem vagy otthon..Tisztálkodás magányos dolog.


Augusztus óta már büdösödne..Kérdésedre: napi 2 zuhany, heti egy kádban ázás.Hajmosás: 4,.5 naponta.

2012. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
úúristen ..ez dúrva .mindennap fürdök és 3-4 naponta mosok hajat . ha észreveszik rajtad akkor az is lehet h barátaid se lesznek meg iélyenek.
2012. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fürödni sosem fürdök (kádban, megeresztett vízben), viszont naponta tusolok (nyaranta reggel és este is), 2-3 naponta mosok hajat. Ezen nem spórolok.

Gyerekek is minden nap tusolnak, nekik nem zsírosodik a hajuk, úgyhogy nekik elég hetente mosni (bár még akkor sem koszos nekik).

2012. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Általában naponta tusolok (5 perc sincs az egész) és egy héten 2x mosom meg a hajamat.
2012. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Naponta fürdök kádban,naponta mosok hajat. 35.f.
2012. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

2naponta szoktam, mert nem vagyok koszos, ha olyan munkám van akkor mindennap

Amúgy azon nem éri meg spórolni hogy az ember s*gge p*nája töke büdös legyen

Neharagudj meg de ha anyád férje lennék, már beadntam volna a válópert a Szauna után ahogy hazaértünk

20/F

2012. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Naponta fürdők, ez az én kis luxusom. Teleengedett kádban egy kicsit pihenni. Minden nap mosok hajat 25N
2012. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Apám se viszi tulzásba heti 1 fürdés 2 hetente hajmosás de ő reggelente mindig mosakszik hallom
2012. okt. 20. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Èn mindennap legalâbb egyszer lezuhanyzom. Hajat 2-szer, 3-szor mosok egy héten. De amúgy azt olvastam, hogy egészségügyileg elég kétnaponta fürödni. De én nem bírnàm, egy nap utàn màr koszosnak érzem magam.
2012. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!