Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehetek ennyire fáradt?...

Miért lehetek ennyire fáradt? Alszok 7-8 órát, iszok energia italt, kávét, zöld teát és mégis elnyom az álmosság.

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy vérszegény vagy valószínűleg, vagy hiányzik valamilyen vitamin a szervezetedből
2012. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lakalivi válasza:

Attól is függ hogy hány éves vagy, tanulsz vagy dolgozol?

Én azt mondom hogy a kávé és a tea ok , bár a fekete tea jobb ha ébren akarsz maradni, tovább tart a hatása mint a kávénak.. De az energia ital a legnagyobb hülyeség, telenyomják mindenféle hülye adalékkal , ha nem akarsz szívinfarktusban meghalni 35-40 évesen inkább mondj le róla.Ha tini vagy a 8-9 óra az aktuális , de ez függ az alvásigénytől is az mindenkinél más.. és attól is hogy milyen keményen tanulsz, nagyon le tudja fárasztani az agyat és a szemet, és azoknak regeneróládási időre van szükségük..

Ha felnőtt akkor elég lehet a 7-8 óra de az is függ attól hogy fizikai vagy szellemi munkát végez.

2012. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok, kb 10 órát dolgozok egy nap, fizikai és szellemi is. De amikor csak suli volt akkor is mindig kimerült voltam. Sosem tudtam az előadást nyomonkövetni.
2012. okt. 26. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Energia ital meg kávé helyett próbálj meg valami multivitamin folyamatos szedését. Mert a kv meg az energiaital csak rövid időre felpörgeti a szervezeted, de aztán még mélyebbre zuhan vissza.
2012. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!