Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy hete be...

Mit csináljak ha egy hete be van dugulva az orrom, nem tudom kifújni és köhögök?

Figyelt kérdés
Tiszta orrhangom van, nem tudom kifújni, orrcsepp, semmi sem segít. Majd meg fulladok, mert kiszárad a szám, de azon is néha alig kapok levegőt mert letapad a torkomra a sok sz@r. Mit tudnék még csinálni, nem javul semmit. Elegem van :(

2012. nov. 6. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve a gyógyszereknek,nekem a Hustagil szirup segített,amikor hasonló tüneteim voltak.
2012. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegyél fél deci langyos vízbe egy csipet sót, keverd el és ebből szippants fel az orrodba, előszőr az egyikbe, majd a másikba, ez segít majd kidugítani.

A torokszárazságra igyál sok mézes-citromos teát. Ha 1-2 nap múlvla nem javul, menj orvoshoz.

2012. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! a dokim szabira ment sajnos, csak jövőhéttől lesz, ezért is estem kétségbe:(
2012. nov. 6. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!