Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Átverés? Táplálékkiegészítő

Átverés? Táplálékkiegészítő

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék véleményetekre erről a táp. kiegészítőről?: [link]
2011. szept. 29. 21:03
 1/10 dirtboy ***** válasza:
85%
bizony hogy az
2011. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valami alátámasztás?
2011. szept. 29. 21:11
 3/10 dirtboy ***** válasza:
91%

nem fogok keresni semmilyen oldalt amin le lenne írva,ha nem hiszed megveheted nekem mindegy.

röviden:szarul szívódik,ihatatlan, valószínű hogy nem is 80% hanem csak 40%os és rágyártotta a 80% os papírt.

de a lényeg hogy nem emészthető rendesen hiányoznak belelő fontos anyagok.ha jó lenne nem 1700ft lenne a srác hasznával együtt.

2011. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. szept. 29. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
átverés, ez sima savópor, amit átcímkéznek. A tejsavó alapanyag ára 3000 körül van kilónként. minden ami ennél olcsóbb, az kamu...
2011. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én vettem ilyet,nem is egyszer.Szerintem valódi de ezek külföldi termékek és ezért ennyire olcsóak.Mert itthon hiába 3000 ft 1 kg ha külföldön megkapod 1000 ft ért.
2011. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:
100%

utolsó

de nem az ár meg hogy honnan van beszerezve a lényeg,hanem az hogy te fejlődtél tőle,érezted hogy jól tölt és szépen szívódik fel,vagy csak megittad és kész elkönyvelted hogy megvan a proteined???

nem mindegy

2011. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A szivodásárol nem tudok mit mondanni,én személy szerint nem tapasztaltam különbséget a bolti és ez között,de lehet mondjuk hogy kicsivel lassabban szívodik fel.Az igazság az hogy normálissan kell enni mellette,most hiába szedi csak valaki a fehérjét ha mellette nem kajál rendesen akkor nem is fog nőni töle...
2011. okt. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:
persze tudom én is hogy mi a téma ne aggódj,csak de azért nem mindegy hogy megveszel 2kiló vaterás proteint és nem nősz semmit tőle mert egésze egyszerűen emészthetetlen mivel hogy semmi enzim meg semmi nincs végül is benne ami segítené az emésztését és emelné a biológiai hasznosulást,vagy megveszel 2kiló bolti proteint amit meg is tudsz emészteni és fejlődhetsz tőle.
2011. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a kérdezőnek üzenem :vegyél belöle és pár nap után megtudod állapitanni hogy milyen.Ezt mindenki saját maga érzi......
2011. okt. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!