Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A börtönökben, hogy tudják...

A börtönökben, hogy tudják annyira kigyúrni magukat az emberek? Hisz nincs diétás kaja, táplálékkiegészítő, tömegnövelő, személyi edző.

Figyelt kérdés
A napokba voltam gyakorlaton egy börtönbe, és az ottani emberek 80% hihetetlenül ki volt gyúrva..
2011. aug. 31. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

de mehet be a koksz.

amúgy én is kíváncsi vagyok. személyi edző meg nem kell, ők sem hülyék, egy ha ért hozzá, az már elég, nem kell hogy személyi edző legyen hivatalosan. másrészt, miért ne lenne? őket nem csukhatják le?


de a kajájuk tényleg nem tudom mi.. tehát vagy úgy mennek be, vagy más dolguk sincs az edzésen kívül, érted, úgy könnyű. hogy mit esznek ott.. jó kérdés, te voltál ott, mi volt a kaja? :D

2011. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell személyi edző, de még anyag sem.


Ott szinte létszükség, hogy gyúrj, hiszen ez szuper feszültségoldó, időd is valóban van rá, na meg cingár ceruzaként nagyobb eséllyel csicskáztatnak.

Edzőterem van bent, személyi edző meg nem kell ahhoz, hogy építsd magad.

2011. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én csak gyakszin voltam ott szerencsére, pszichológia óra keretein belül. Egyébként ahhoz képest elég jó kajákat esznek. Sokszor mi se eszünk olyat itthon..nem hinném, hogy sok személyi edzőt csuknának le :D
2011. aug. 31. 09:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg most nem elsősorban a szem. edzőn van a hangsúly, hanem a táplálkozáson.
2011. aug. 31. 09:23
 5/9 dirtboy ***** válasza:
100%

túl sok filmet néztek amiben szar kaják vannak a sitten, a valóságban ez nem így van.

-idejük van

-felszerelés van

-kaja egész jó

-kox van

-edzés után sok dolguk nincs,könnyen regenerálódnak

2011. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezekre gondolatm én is. akkor kaja adott, és még convict conditioning (fegyencedzés) sem kell, mert van rendes felszerelés. személyi edzőt meg nem csuknak le.. mert? csomó van.

amúgy testépítéshez én is értek annyit, hogy bennt kigyúrjam magam valamennyire, azért kultúrált embernek már a nagyellenállású edzés, jó kaja és pihenés alap dolog :) :D

2011. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem szemest zabálnak és az erősebbek elveszik a kaját, legalábbis elkérik a gyengébbektől, plusz ha kapnak csomagot stb...

idejük motivációjuk van elég, találékonyak és edzenek ahogy tudnak.

2011. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én Márianosztrán voltam, azt azért nem mondanám, hogy olyan nagyon ki lettek volna gyúrva a legtöbben, pedig ott aztán tényleg a súlyos esetek vannak, ált. 10+ éves büntetésekkel. Kajájuk téányleg elég jó minőségű, de nem kapnak anniyszor, ha jól emlékszem úgy 3x egy nap, és az se mind meleg étel. A szteroidokat becsempészik, hihetetlen leleményesek ilyen téren. A nyugtatókra meg ezekre van a legnagyobb kereslet, szóval borsos az ára odabent.
2011. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
izomtömeg növelés szempontjából igen sokat számít a magas kalóriabevitel.tehát ha nem is esznek csirkemellet rizzsel,vagy egyéb tipikus testépítő kaját,de kalóriadúsan esznek,akkor tudnak fejlődni,de legalábbis megtartani az izomtömeget.ezen kívül meg becsempészik a szteroidot,ha tudják.
2011. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!