Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehetett egy enyhe napszúrás?

Ez lehetett egy enyhe napszúrás?

Figyelt kérdés

Vasárnap egész nap a napon voltam, de persze megmártoztam, meg fürödtem is sokat a vízben… azt nem tudom, hogy hány fok lehetett, de eléggé égetett a nap (külföldön voltam) le is égtem. Igaz nem ittam sokat aznap olyan majdnem két kis fél literes innivalót ittam, de ezzel nem hinném, hogy lett volna probléma, mert volt, hogy kevesebbet vagy többet ittam.

De délután egyszer csak hirtelen hányingerem lett, és kezdtem furcsán látni, egyre rosszabb lett, hallani is furcsán hallottam és a látásom is rosszabb lett és nagyon hányingerem volt, bementem a wc-re de nem kaptam ott levegőt, és éget lángolt belűl a homlokom meg belül a fejem(lázam nem volt, csak belűl éreztem a tűzet), de nagyon érdekes érzés volt, nagyon elsápadtam, majdnem összeestem, de leültem így nem történt nagyobb baj,de nagyon rossz volt, hogy alig láttam és majdnem összeestem(eléggé megijedtem, mert ha ott összeesek és esetleg kihívják nekem a mentőket,hát nyaraláskor nem nagyon örültem volna neki :S ) aztán ez tartott kb 10percig , akárhányszor felálltam és álltam egy percet újra kezdődött, utána hirtelen jéghideg lett a fejem de ekkor is valami nagyon furcsát éreztem a fejemben….és elkezdett zsibbadni a jobb kezem utána meg a bal is és kb 5percig mind a két kezem zsibbadt. Vagy ez mi lehetet? 16/L


2009. aug. 19. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, valószínűleg napszúrás volt
2009. aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ilyenkor mégtöbb folyadék kell, és pihenni a hűs szobában. legalább 1 nap.
2009. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!