Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akar orvosho...

Mit tegyek ha nem akar orvoshoz menni a nővérem?

Figyelt kérdés
Emésztési gondjai vannak, nagyon ritkán van neki "nagy dolog" de ez már gyerek kora óta így van. Múltkor is nem volt 10 napig, majd egy nagyon kevés kijött neki, és újra nem ment 12 napig...Minden nap szedi a hashajtókat, gyógyteákat stb. de alig használ neki valami. Már azon aggódik hogy tuti rákja van, vagy epebaja, mert közben meg puffad, fáj neki az oldala stb. Szerintem mondjuk valószínűleg azért is fáj, mert ha nem megy akkor feszül neki a gyomra, ha meg megy, akkor a hashajtók marják a belét + hasmenése van. Orvoshoz nem akar menni mert "ciki" de akkor mit lehet tenni?
2012. dec. 11. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Úristen, naponta kell szarni, nem minden teliholdkor! Én már akkor kész vagyok, ha egy nap kimarad, és egészségesen eszem.


Ez nem tréfa dolog, most menjen el, amíg még talán nem késő. De a szüleitek sem vittek el orvoshoz soha?

2012. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
napi mozgas, zold tea, es orvos
2012. dec. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom, nem puffadtam mellé, semmi, de nem volt anyagcserém, csak hetente. Napi lenne a normális amúgy. Mással kerültem a végén kórházba, ott kiderült, hogy a cukorszintemmel vannak gondok. Nem konkrétan vagyok cukros, de a terhelésen a harmadik mérésen kiugróan magas volt a cukrom. Kaptam gyógyszeres kezelést, és az anyagcserém is teljesen rendben lett, normalizálódott a napi szintre. Szerintem győzzétek meg, hogy menjen el orvoshoz, mert ebből súlyosabb dolgok is lehetnek.


24/N

2012. dec. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokáig gondolkoztam, hogy megírjam-e, mert nem szeretek vészmadár leni. Hasonló tüneteim voltak nekem is. A végén akkora volt a hasam, mint aki 8 hónapos terhes.Fájt a jobb bordiv alatt, örökös székelési inger. Aztán elmentem a nőgyógyászatra, mert oda nem kell beutaló. Petefészkemen daganat, műtét, teljes kipakolás. Aztán kiderűlt, rossz indulatú volt. kemoterápia, stb.

Nem lehet ezt ilyen könnyen venni, mint ahogy a nővéred teszi. Az orvosok meg annyi mindent látottak már, nem csodálkoznak semmin.

Ahogy előttem írták: hajánál fogva is rángasd el.

2012. dec. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem eszik a nővéred sok rágót?

Csak mert hiába van ráírva, hogy "nagy mennyiségben hashajtó hatású", nekem pont az ellenkezőjét teszi... Én napi 1-1,5 csomaggal (ilyen kispárnás, 10-es Orbit) is meg tudok enni, és akkor vannak ilyen problémáim utána.

Ha pár napig nem eszem, megszűnik a gond.

Csak én sajnos a rágóval olyan vagyok, mint egy rossz dohányos. :P

A lényeg: ő nem eszik sokat?

2012. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!