Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha tudnád hogy 1...

Mit tennél ha tudnád hogy 1 éved van hátra?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok,nekem ennyi van már csak.
2012. dec. 17. 09:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én nem utazgatnék... azzal tölteném a legtöbb időt, akit a legjobban szeretek. Nem adnám fel a reményt a gyógyulásra, semmiképp. Talán elfogadnám a kezelést is.

Ha nincs remény, én is méltósággal vállalnám a halál gondolatát. De amig élnék, megpróbálnák boldog lenni. Már csak azért is, mert a boldogság gyógyit. A hátramaradt időmet nem pocsékolnám sirásra, és végül úgy távoznák, hogy valaki mellettem lenne...miközben eltávozok. Az az egyvalaki, aki a legjobban számitott az életemben.

2012. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Őszintén remélem, hogy nem viccet űzöl a témából. Amennyiben igaz, úgy a tanácsom:

Először is tiszteletben tartva döntésed, hogy elutasítod a kemot (én is ezt tenném) eszem ágában nem lenne meghalni! Teljes étrendváltás, rengeteg C vitamin (akár infúzióban), napi 1-2 l gyógynövényből készül tea (attól függ, hogy melyiket, hogy milyen problémád van). Nagyon sok keserű sárgabarack mag (napi 20-30 szem).

És nem borítanám ki a családomat, hogy a halálra készülök, mert akkor sikerülni fog :-(.

Tudod hány ember futkos az utcán, akikről lemondtak az orvosok?

Olvasd el: Orvostudomány a feje tetején, Gerzson terápia, A világ rák nélkül

Rázd meg magad és küzdj! Ez a Te küzdelmed!

2013. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!