Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a szerelemtől. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől. Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
4 barátom volt eddig..soha nem féletm a fiuktól, mindig nagy flörtölő voltam...de tisztességgel. Tudjátok egyszerre csak 1.... de amióta az utolsó pasim megakart erőzakolni, nem volt másom és félek. Most egy fiu nagon tetszik, de tudom h tuti nem jövök be neki. És félek is szerelembe esni. de ez nem mehet örökké. Mit tegyek? :S
2010. okt. 8. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyi, irány a pszichológus. Ha meg akart erőszakolni a szerelmed, azt nem fogod tudni szakember nélkül feldolgozni.
2010. okt. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Honnan tudod biztosan hogy nem tetszel neki? talán mondta?
2010. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia!


Teljes mértékben megértelek, hogy ez mikor vagy hogy múlik el, az egyénre szabott, viszont valamit javasolnék, fordulj szakemberhez, nem csak azért, mert most segíthet, hanem azért, mert esetleg a pszichéd elfolyt most dolgokat, amik később sajnos betegséget is okozhatnak, akkor sem késő segíteni, de hát jobb megelőzni. Írtad, hogy "tisztességesen" ez csodás akkor ismered a nyugodt lelkiismeret érzését és tudod, hogy egy kincs:D Gondolj csak bele milyen jó lesz, ha nem ezen rágódsz, hanem boldogabban és felszabadultabban élsz, nyugodt a kis lelked:D


Én 17 éves koromba hipnoterápiás kezelésen voltam, és rendkívül sokat segített. Természetesen más terápiás módok is vannak, csak ezt direkt én kértem, mert ez olyan kalandos:D


A pszichológus nem úgy segít, hogy megoldja helyetted, hanem veled közösen végig vezet azon az úton, hogy te tudd megoldani. A pszichiáterek is jók, azokat javaslom akik a serdülőkori problémákra szakosodtak.


Egy szó mint száz, a kezedben a döntés. Sok sikert:D

2010. okt. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy akkora a baj.Szakembereket nem nézem le nem erről van szó.Viszont te is elgondolkodhatsz egyszerűen megközelítve:Ami megtörtént az nagyon sajnálatos.De sejtheted,hogy nem minden pasi ilyen,sőt szerencsére az ilyen moslékból kevés van.

A szerelem pedig ilyen,így kell elfogadni.Ritka amikor így-vagy úgy nem okoz fájdalmat időnként.De ettől még a normális emberek 99%-a ezt az érzést keresi,és bele is vág.Ilyenek vagyunk.

Az erőszakolós pasidról még annyit,hogy én nem mondom hogy ne menj szakemberhez ,de azt se hogy mindenképpen menj,ezt neked kell érezni.

Viszont egy feljelentést megér még akkor is ha bizonyítás hiányában semmi se lesz belőle.Ezt a csak azért,hogy lehetőleg minél kevesebb sorstársad legyen.

35F

2010. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nos köszi..de anyukám nem tudhatja meg...:S nah mind1, köszi a válaszokat!
2010. okt. 11. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudhatja meg az anyukád? Ha nem az anyukádhoz, akkor kihez tudsz fordulni?
2010. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez butaság!igenis tudhatja az anyukád,sőt tudnia kell.

mindenképpen beszéld meg vele vagy apuddal ,és akár egy nagyon jó baráttal ,ha van neked olyan akit erre érdemesnek találsz.Különben biztos h szakember segítsége lesz a vége.

2010. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hogy tudhatná meg ha nincs?
2010. okt. 16. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem sikerült megerőszakolnia? Ha meg tudtad védeni magad, akkor ne félj a többitől sem, esetleg járj valamilyen harcművészeti edzésre.
2010. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!