Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy már a gerincfe...

Van olyan, hogy már a gerincferdülésen sem lehet javitani? Nekem körülbelül 15 éves korom óta volt, most 21 vagyok, bár még nem voltam sehol vele évek óta, de én látom hogy egyre rosszabb a helyzet. Van hogy a műtét sem segit?

Figyelt kérdés
A családomat sajnos nem érdekelte, én pedig akkor még nem értettem annyira. Most már látom hogy vészes a helyzet. Ha netán műtés, az fáj? Meg mennyibe kerülhet? Esetleg kockázatos?
2013. jan. 12. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Most x év után nem ez az 1 hónapon fog múlni a dolog."


Igazad van, de már épp x éve halogatod.

2013. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam röntgenen. Ha szembeni képez nézzük (elméletileg az a mérvadó) 15fokos a ferdülés. Ha oldalasan, a hátam, akkor 50 fokos. Azt mondják nem vészes, belső szerveket nem veszélyeztet i, és műteni nem ajánlatos, mert nem annyira vészes. Oldalirányú ferdülésem van inkább.
2013. febr. 20. 20:43
 13/15 anonim ***** válasza:
És kell járnod tornára?
2013. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ajánlották a gyógytornát igen, szóval következő lépés az lesz. Bár azt mondta, 20-on évesen már nem fog javulni (legalábbis pár fokot ha fog), életem végéig ilyen lesz már. Később, öregkoromba, esetleg fájdalmak is lesznek.
2013. febr. 21. 21:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy ez egyénfüggő, de nekem a gyógytornászom azt mondta amikor 21 voltam, hogy még javulhat ha rendesen csinálom. Bár lehet csak motiválni akart.
2013. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!