Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor mész orvoshoz, ha nincs...

Mikor mész orvoshoz, ha nincs időd?

Figyelt kérdés

A héten egy csomó dolgozatot kell írnom, ráadásul már így is hiányoztam 100 órát.

Minél hamarabb el kéne mennem a háziorvosomhoz, aztán kardiológiára és gasztroenterológiára is. Ez minimum 3 nap, ha 24 órás vérnyomásmérőt kapok, akkor 4 nap...


Tehát már megint majdnem 30 óra hiányzás, de egyszerűen nagyon sz@rul vagyok, de nem akarok mindig hiányozni :(

Mit tegyek? Minden este rosszul vagyok, volt, hogy elájultam...


És a legjobb, hogy hiába van 5-ig a háziorvosom, ha én nem érek oda addigra, mert aznap 9 órám van...


2013. jan. 22. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A 24 órás vérnyomásnak pont az a lényege, hogy életszerűen cselekszel vele, mindennapi tevékenységet végzel, mert így fog pontos eredményt adni. Az, hogy otthon fekszel 24 órát, lótúrót sem ér. Nem értem, miért kell ahhoz két napot hiányoznod! Reggel hétre lemész, két perc mire rád rakják, még be is érsz suliba. Szólsz, hogy ez van, ki lehet bírni!

Nincs kicsi szád, hogy megkérdezd, nincs-e korábbi időpont? A delet senki sem szereti, persze, hogy az ilyen kis teszetoszáknak adják ki a legszarabb időpontot...

Szerintem te csak kifogásokat keresel. Mi lesz veled felnőttként, mikor 20 nap szabadságod lesz egy évben?

2013. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!