Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hat az altatóm?

Miért nem hat az altatóm?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt bevettem egy felet, nem hatott. Tegnap este bevettem egy egészet és az sem hatott, nem tudtam elaludni.


Miért lehet ez?


2-3 hete kaptam és ezalatt 3-szor használtam mindössze (+ 2-szer amikor nem használt). Az első 3 alkalommal 10 percen belül elnyomt az álom.


Mi lehet most a baj?

Biztos, hogy nem szokott hozzá a szervezetem hiszen még a fél dobozt sem használtam el a 2-3 hét alatt. (Orvos által felírt Silnox 5mg-os.)


2013. febr. 1. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Mostanában én sem alszok jól, én a fronttal magyarázom, közeleg a tavasz, a hideg időt lassan leváltja a meleg.

Még egy dolog, miután beveszed mit csinálsz? Nekem akkor hat, ha egyből lefekszek, ha nem fekszek le, hanem tovább teszek veszek, mintha semmit sem vettem volna be.

2013. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!