Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy altatom a...

Miért van az, hogy altatom a babám és hallom, hogy pár mp-re kihagy a légzése?

Figyelt kérdés
Ritkán fordul ez elő. Légzésfigyelő még 1x sem riasztott(kopp,kop,kopp). Lassan 9 hónapos.
2013. jan. 14. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvastam és tapasztaltam is, hogy a babák, amikor elalszanak, akkor kicsit összes-vissza vehetik/veszik a levegőt, amint mély álomba szenderülnek, rendeződik a légzésük :)

Úgyhogy természetes...

2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kicsit megnyugodtam.Remélem tényleg nem lehet baj. :(
2013. jan. 14. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen fiziológiás, neked is kihagy néha a légzésed, ez egyfajta élettani apnoe, bizonyos alvásciklusok szabálytalan légzéssel járnak. A bölcsőhalál 1-3 hónapos kor között fordul elő, akkor sem tisztázott mindig, hogy valóban ok nélkül történik-e, efölött a kor fölött az, hogy leáll a légzése egy egészséges gyereknek, lényegében kizárt. Ne aggódj.
2013. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!