Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van manapság olyan sok...

Miért van manapság olyan sok laktózérzékeny meg diszlexiás, diszgráfiás gyerek, amikor régen nem volt?

Figyelt kérdés
Olyanokkal beszélgettem erről, akik a '70-es, '80-as években voltak gyerekek, én a '90-esben, de akkor sem voltak.
2013. febr. 5. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, csak nem kezelték, vagy nem érdekelt senkit.

Ki foglakozott akkor azzal, hogy valami matekból gyenge vagy nehezen olvas? "jóvan fiam, hülye vagy, hegeszteni attól még tudsz".

Az allergia felróható a modern kornak, a sok tartóstószeres szutyok, amiket etetnek velünk, előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét.

2013. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Belebeszélik az emberekbe és sokan még el is hiszik.

Rólam is kitalálta a sok okostojás, hogy diszlexiás, stb. vagyok, pedig épp az ellenkezője igaz rám.

A probléma másban keresendő: én pl. abban az időszakban lusta voltam tanulni, az egyik osztálytársam pedig diszgráfiára hivatkozott, hogy megússza a matek osztályozást.

Laktózérzékenységhez annyit, hogy a "tej" összetétele mára eléggé megváltozott.

2013. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A laktózérzékenyekről nem tudom, voltak-e anno, de diszlexiások bizony voltak elég sokan, tudom, mert a 80-as években voltam iskolás.

Akkoriban még az "okos" pedagógusok, hírből sem hallottak diszlexiáról meg diszkalkuliáról, hanem egyszerűen ráfogták a gyerekre, hogy figyelmetlen,lusta, stb , korrepetálták agyba-főbe és persze a gyerek volt a hibás, ha így sem javított.Hála Istennek mostanra végre eljutottunk oda, hogy akár fel is lehet menteni agyereket abból a tárgyból, ami sehogy sem megy neki.

Laktózérzékenységre csak tippem van:nos, azokban az időkben a tej még tej volt....Sokan vettek háztól tejet, de ami bolti volt, emlékszem, annak is más volt az íze, sokkal zsírosabb, cukrosabb volt, nem ilyen vizes lötty, mint a mostani franc tudja mivel kezelt, agyon öblögetett, minden értékes tápanyagtól megfosztott "fehér vizek"...

2013. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak vagy nem hallottál felőlük?


Ma amikor az Interneten mindenféle fórum és topik van, persze, hogy hallasz róluk, sőt koncentráltan hallod mert logikusan az írogat oda akit valamilyen szinten közvetlenül vagy közvetve érint.


Ha vezettek róla statisztikát, orvosit, az lenne a leghitelesebb. Attól, hogy beszélgettél pár emberrel még nem az egész országgal.


A laktózérzékenységre még lehetne magyarázat a sok élelmiszer-ipari mesterséges vegyület, de nem tudom tényleg kevesebb lett volna.



Inkább a kommunikáció totális kiszélesedése miatt hallunk ezekről a problémákról. Régen semmi sem volt ennyire interaktív, volt a központilag szabályozott tv, rádió és az újságok. Nem jelenhetett meg bennük akármi, pláne ami negatív.


Most a demokratikus internet korában bármiről lehet beszélni, hallani. Ez inkább belejátszik a dologba.

2013. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak "problémás" gyerekek, csak épp nem figyeltek oda rájuk. Nem volt olyan nagy az elvárás, kétkezi munkát így is tudtak vállalni. Most, hogy annyira erőltetik a tanulást, továbbtanulást, hamar kiütköznek a különbségek. Az allergia pedig a modern kornak tudható be, mára rengeteget változott minden, nemcsak az ételek összetétele.
2013. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg azzal is számolni kell, hogy mára már oda jutottunk, hogy ha az orvos, vagy pedagógus nem tudja, valójában mi a baj a gyerekkel, akkor szépen ráfogja, hogy diszlexia, vagy laktózérzékenység....
2013. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit azért tévhitben vannak itt páran a tejjel kapcsolatban. A házi tej annyiban különbözik a boltban kaphatótól, hogy nincs beállítva a zsír%-a, azaz hígítatlan. 3.8-as tehéntej a legjobb minőség, egészen 4.4-ig is elmehet, a tehén táplálkozásától függően. Ezután hőkezelik, ennek oka elsősorban a szivacsos agyhártyagyulladás, másrészt az eltarthatóság. Ezután homogenizálják, mert a kezeléstől az alkotórészek szétválnak kissé. Az egy másik dolog, hogy van, ahol tejporból hígítják, az egy külön történet.
2013. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek. A diszlexia, diszgráfia régen is létezett, csak senkit nem érdekelt. Megjegyzem, talán nem is volt akkora baj, hisz látod mégis mindenki tisztességesen felnőtt. Nem akart mindenki doktor profeszor lenni, akkor már az is nagy szám volt, hogy elmehettél dolgozni a gyárba. Most meg átestünk a ló túloldalára, minden gyerek aki utál nyelvet tanulni szerez papírt róla, hogy diszlexiás. Állítom neked az ilyen gyereke fele csak jól szimulál, vagy egyszerűen kicsit több foglalkozást igényel. Esetleg pl nem is tanult meg rendesen olvasni első osztályban, csak az érdekes módon elneveződött diszlexiának. Mert ez mennyivel jobban hangzik, mint az, hogy nem foglalkoznak eleget a gyerekkel.


Az allergiáról meg annyit, hogy amíg az anyukák fejét egy rakat marhasággal tömik, hogy steril laborkörnyezetben kell nevelni a gyereket, steril bébtápon kívül semmit nem ehet addig ez lesz. Meg persze fogy az ultrahangos cumisterilizátor és egyéb kacat. Pl nagyon nyomják, hogy tejet nem ehet x éves koráig a gyerek mert laktózérzékeny lesz, ehhez képest minden második gyerek laktózérzékeny aki nem kapott tejet kiskorában, míg régen pár hónaposan már szlopáltuk a tehéntejet oszt azóta sincs semmi bajunk tőle. Megjegyzem az anyatejben is van laktóz, mint minden tejben, nem értem akkor hogyan lehetne pont ettől laktózérzékeny. Ez amúgy is genetika. Egy gyereknek természetétől fogva van laktózbontó enzimje, hiszen rá van szorulva, hogy legyen (nagyon kevés kivétellel, aki tényleg laktózérzékenyen születnek), csak normál eseteben egy idő után elhagyja az emlős állatok porontyja a tejet, így megszűnik vele együtt a laktózbontó képesség is, hiszen már nincs rá szükség. Mi emberek már nem hagyjuk el, így sokukban kifejlődött, hogy ez az enzim életünk végéig megmarad, feltéve ha találkozunk laktózzal, nos akkor el tudod képzelni mi történik, ha éppen évekig nem iszol tejet. Akkor szépen eltűnik az enzim és előjön a laktózérzékenység. Ez történik a gyerekkel is mikor letiltják évekre a tenéntejről.

De tudod amíg az emberek félnek, meg lelkiismeret furdalásuk van minden hülyeség miatt addig befolyásolhatóak és vásárolnak.

2013. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintm a laktózérzékenységet sem nagyon vették komolyan régebben. Legalábbis nagyon sok olyan laktózérzékeny van akiknek csak nagyon enyhe tünetei vannak. Pl. én 80-években voltam kisgyerek, 3 éves koromban elvittek orvoshoz, mert nem bírtam a tejet (de más tejterméket igen), nem vizsgáltak ki rendesen annyit mondtak, hogy akkor adjanak a gyereknek kakaót. A kakaó nem okozott hasmenést a dolgot lezárták. Aztán 29 évesen derrült ki, hogy laktózérzékeny vagyok. De egyébként most sincs komoly tünetem, simán megeszek olyan dolgokat amiben kevés laktóz van, pl. csokoládé, sütemények. Egyedül bizonyos tejeket nem bírok meginni.
2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kakaó hasfogó hatása miatt nem volt tőle hasmenésed. Ettől függetlenül lám, mégis ember lett belőled, mindenféle felesleges kezelés nélkül is.
2013. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!