Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súlyos súly probléma oka mi...

Súlyos súly probléma oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Szóval 186 centi vagyok és mindehhez 60(!) kilo.

Voltam már kivizsgáláson, nincs semmi bajom, ha nem produkál halálos tüneteket valaki akkor azzal amúgy sem foglalkoznak. Aztán ugye jön a duma, hogy hát ilyen az alkatom. Na hát én meg ezt nem hiszem el, nyilván soványabb alkatom van de azért ez már nem egészséges. Hízni nem tudok. Pedig edzem magam, eszek vitamint, eszek eleget (legalábbis szerintem), lehetőségekhez képest, próbálok minél többet enni, direkt olyat ami hizlal is.

Hiába... Egyszerűen nem jön rám plusz súly, legfeljebb pár kilo, de hízok például 3 kilot nagy nehezen 1 hónap alatt, ha hirtelen valami miatt kevesebbet eszek akkor meg 1 hét alatt fogyok 5-8 kilot.

Na sejtelmem sincsen mit csináljak, vagy hogy mitől meg miért, de nincs rendben az hogy akár anatómia órákra is jelentkezhetnék önkéntes csontváznak, tanulmányozásra!

Ha lennék 70 kilo az még rendben lenne.

Ha bárkinek bármi ötlete vagy tanácsa vagy gondolata van -ehhez kapcsolódóan- és leírna azt megköszönném.

17/F



2013. febr. 8. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vérkép, Gasztroenterológus. Hiába, muszáj lesz kivizsgáltatni magad. Tedd oda magad.
2013. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia én is nehezen hízó vagyok. A vitamin bevitelt tobábbra se hanyagolg el. Próbálj annyi szénhídrátot és zsírt bevinni amennyit csak tudsz. Utánna jöhet a fehérje. Én az ünnepek alatt tudtam 4-5 kilót hízni, de folyamatosan ettem reggeltől estig, főleg süteményt. Ha edzel figyelj oda, hogy ne edzd túl magad, próbálj izomtömeget felszedni, az a zsírnál is nehezebb. Próbálj ki természetes hormonszint növelőket, a neten utánna tudsz nézni. Mivel fejlődésben vagy ,így lehet néhány év múlva már könnyebben fogsz hízni. Ja és a futást ,meg a többi zsírégető sportot felejtsd el, ezektől én is hamar fogyok.Soki sikert!
2013. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vérképet már csináltak az rendben van. gasztroenterológusnál még nem voltam, de kétlem hogy szerzek egyáltalán beutalót, mióta megfázás miatti hátfájással a háziorvos elküldött ortopédiára, és ne menjek többet hozzá ha nem megyek el oda. Én meg nem megyek többet hozzá.
2013. febr. 8. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány háziorvos vagy a lakhelyeden?
2013. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*van, bocsánat.
2013. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2:

Igyekszek, édeset, zsírosat,olajosat meg fehérjedúsat is enni egyaránt. A fehérje kell az izomnövekedéshez, szóval arra szoktam figyelni leginkább.

Sajnos ünnepek alatt, gyomorrontásom volt, és több jött ki belőlem, mint amennyi bement, hiába terveztem hogy na majd most...:)

Egyébként milyen hormonszintnövelőre gondolsz? Van rengeteg neten. Biztosan nem jár ezek használata semmilyen káros "mellékhatással"? Csak mert már mindenre ráírják hogy természetes, aztán nem tudni mi van benne.

És egyébként hatásosak?

Remélem valami megoldást erre találok. "Sajnos" futni azt szeretek, nem tudom hogy szokjak le róla :D

Köszönöm!

2013. febr. 8. 18:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Van több is itt a körzetben. Sajnos pont a nem normálisat fogtam ki. Hozzá tartozok lakhely szerint.
2013. febr. 8. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy kihez tartozol lakhely szerint, az csak amolyan ,,kiindulópont". Mivel szabad orvosválasztási joga van minden embernek, ezért simán bemehetsz a neked szimpatikushoz, és megkérheted, hogy mostantól legyen ő az orvosod. Én is ezt csináltam, sőt, nekem még 2 várossal arrébb is elfogadták a kérésemet! Nincs ezzel semmi gond, elektronikusan az asszisztensnő átkéri a ,,papírjaidat" az előző orvostól és ennyi:)
2013. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezt jó tudni, köszönöm.

Akkor inkább váltok, hátha úgy többre jutok.

2013. febr. 8. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)
2013. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!