Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a probléma? Súly csak jön...

Mi a probléma? Súly csak jön vissza?

Figyelt kérdés

Nem igazán követtem semmiféle diétát az elmúlt 8-10 hónapban, edzeni is csak úgy edzettem ,hogy 1-2 hónap edzés maradék kihagyás vagy csak elvétve 1-1 alkalom mindez kollégiumban volt viszont így is minden héten megvolt a 0.5-1,5kgs súly csökkenés, azóta hazajöttem nyárra, megbeszéltem anyámékkal ,hogy magamra fogok főzni stb, úgyanazt eszem mint eddig kollégiumban se többet se kevesebbet (ugyanannyi pénzből kell kijönnöm) de egy héten 4x edzek (35perc futás - 35perc súlyemelés) ami végén nagyon elfáradok tehát nem lacafacázok. A hónap elején jól is ment minden szépen úgyanugy mentek le a kilok ahogy eddig, viszont mostmár 2 hete a súlyom csak nőtt (3-3,5kg) és méreteim is nőttek 1-2cmel. pedig ugyanaz azt az ételt eszem, úgyanugy nem eszek chips stb ilyen hülyeségeket és még edzek is.. Nem igazán tudom mi lehet a probléma


kajám

reggelire 2 szelet kenyér felvágottal

ebéd párolt hús, vagy hal mikor mihez van kedvem lényeg hús van benne :)

vacsora 2 szelet kenyér úgyanugy


napközben nem szoktam nassolni.


mivel már sokat fogytam mert nagy feleslegről van szó, tudom milyen az amikor "megáll", de ez nem olyan nagyobbnak is érzem magamat :(


2012. jún. 24. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok elképzelni:

1. Sok a kenyér. Nem mondom, hogy el kell hagyni teljesen, én sem tettem, viszont két-két szelet, lehet, hogy sok. (De nem biztos, ha eddig is így fogytál, akkor nem ez lesz a gond feltétlenül)

2. Ha lány vagy, akkor nem lehet, hogy meg fog jönni? Csak mert most én is pont úgy jártam, hogy késett a menstruációm, nem is keveset, és így előtte azokban a napokban feljött több, mint két kiló, és úgy meg is puffadtam, hogy úgy néztem ki, mint valami terhes, simán megvolt nekem is plusz 2-2,5 centi... Most megjött, és egyik napról a másikra lement minden rólam szerencsére.


Lehet persze tök más oka is, de én ezekre tippelnék így látatlanban, ha amúgy tényleg semmit nem változtattál.

2012. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
keveset eszel...
2012. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, nem hinném ,hogy keveset eszek nem szoktam magamat éhesnek érezni egyeltalán
2012. jún. 24. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor főleg keveset eszel, ez szerintem meg sem közelíti a kalóriaszükségletedet (az egy dolog h nem vagy éhes...) és ráadásul ez nem is lehet akkor megfelelő táplálék neked, mert túl sok a szénhidrát és kevés a fehérje. vacsorára is fehérjét kéne inkább enned, és elosztani az étkezéseket 5-6 alkalomra egy nap. milyen idős vagy? cm, kg?
2012. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

22, 176 és 120kg jelenleg, eddig müködött bár nem edzettem közel sem ennyit mint most, most azért jött fel ez a 3kg mert a szervezetem átkapcsolt "éhező módba?" és raktározz és anyagcserét lelassította?

vagy csak én nem értem teljesen, hogyha ugyanannyit eszek mint régen és fogytam kevés edzéssel, ugyanannyit eszek de nem fogyok sokkal több edzéssel érted?

2012. jún. 24. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Két dolog lehetséges. A kaja nagyon nem okés, simán hizlalhat ez az étrend, mert nagyon kevés. A másik meg az, hogy az izom nehezebb a zsírnál, szóval sportolásnál nő a testsúly az izmosodás miatt, miközben meg fogy a zsír. Bár ezt nehezen képzelem el ennyi kaja mellett.
2012. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és te mit ajánlanál reggeli és vacsorára? ebédemmel minden okés szerintem, nem szeretem az olyan diéta leírásokat amikben leosztják mindennapra ,hogy félbifiduszeszenzizeszs 4db felvággotas tojásos narancs dzsúzos "baromságokat", egyszerüségre szeretnék törekedni ha lehetne. A másik többszöri étkezés sajnos nálam nem vállt be mindig túlléptem a megszabott adagot, ezért váltottam a 3x étkezésre ami eddig bevált.
2012. jún. 24. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd végig.

[link]

2012. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, majd 1 hét múlva leírom az eredményt, most holnap változtatok az étrendemen megnézem mi lesz
2012. jún. 24. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!