Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Forever slim bevált valakinek?...

Forever slim bevált valakinek? Most akarok venni csak félek hogy kamu

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Mint józan ésszel rendelkező ember azt kell hogy mondjam hogy a hanghullámok nem képesek a szénből és hidrogénből felépülő molekulákat szétbontani, főleg nem vízzé varázsolni.

A zsírok bontásához oxigén kell nagy mennyiségben, abból már tényleg lehet víz, és persze Co2, hiszen a szénmolekulák sem tűnnek el a semmibe. Ezt a folyamatot oxidációnak hívják. Zsírt alapjáraton égetünk, mozgással lehet érdemben fokozni a zsírégetést és kis mértékben zsírégetőkkel még erre is rá lehet segíteni, mozgás és megfelelő étrend mellett. Minden más 100%os kamu. Az étrend azért kulcsfontosságú mert az étel minőségétől és mennyiségétől függ hogy pótoljuk e az elégetett zsírt és hogy belassul e az anyagcserénk és hogy megőrizzük e az izomzatunkat.


Egyébként ha valaki vett ilyet az tuti hogy diétázott és mozgott is mellette aztán azóta is azt hajtogatja hogy ezzel fogyott le mert bizonygatni akarja hogy nem dobta ki a pénzét. Pedig marhára kidobta. Él egy pár fogyókúrázó nő a környezetemben eszméltlen hogy az önbecsapás milyen szintekre eljut, sose kérj másik fogyókúrázótól tanácsot.


Mégeggy fontos dolog: Ha egy kövér embert hirtelen karcsúvá varázsolnánk pillanatok alatt visszahízna mert a megszokott életvitele miatt kövér. Tehát minden könnyítő megoldás mégha működne is eleve halálra van itélve. Az életvitel megváltoztatását nem lehet megkerülni ,viszont az önmagában is elég a fogyáshoz. Ha van 150 000red vegyél futócipőt, terembérletet, fehérjét, csirkét, zöldségeket.

Remélem segítettem, bár végigcsinálnod úgyis egyedül kell, sőt tájékozódnod is a részletekről, mert nincs elég gomb a billentyűzetemen ahhoz hogy mindent leírjak.

2012. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ha zényleg kamu akkor miert hagyjak a fogyasztovedők pl hogy az embereket becsapjak ? Mert ok hogy pár ezer ftos dolgokkal becsapnak de 150 ezerert kamuskodni? Ez durva.lehet hülye vagyok de mégis bennem van hogy mi van ha jó. Bár engem már átvert plasztikai sebész is. Bodytite bőrfeszesítés tapasztalataim alapján semmit se feszesitett de míg a sima zsírszívas 250 ezer lett volna gyarmati dr lehúzott 650 el. Valóban el kell gondolkodni hogy csodák nincsenek vagy ha lennének akkor annak tényleg nagy visszhangja lenne. Kösz a választ vsz veszek azon a pénzen fél éves fitness bérletet.
2012. máj. 6. 05:35
 3/3 anonim válasza:
Ez a készülék nem bontja le a zsírt, hanem a zsírt tároló sejteket pukkasztja szét, így kifolyik a zsír, ami a nyírok rendszeren keresztül tud távozni, ezért kell sok folyadékot inni. Én vegyész vagyok és van némi rálátásom a dolgokra, de az első hozzászóló véleménye az abszolút tudatlanságot tükrözi. Ennek a gépnek az a hátránya, hogy a mélyebb szövetek , a zsigerek közül nem tudja eltávolítani a zsírt, csak a félszíni zsír bontható vele, ezért kis felületekre alkalmas, nagy súlycsökkentésre , nem alkalmas, ezt írják róla. De én is várom a tapsztalatokat , ha van ilyen bárkinek, nem szívesen dobnék ki 130 000 FT.
2014. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!