Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy hosszú-hossz...

Mit tennél ha egy hosszú-hosszú betegség után a méreganyag felszívódása az agyból után olyan szinten okosabb lennél, mintha egy kutya megtanult volna 3 nyelven beszélni?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. Eddig rohadt nehezen vettem az akadályokat. Nyögve diplomáztam le (3,5 évből csináltam 6 évet), a munkahelyemen se ment minden simán. 2 éve egy genetika betegségem, amiről nem tudtam kijött rajtam. Megbutultam olyan szinten hogy nem tudtam kfejezni magam, csak néztem ki bambán a fejemből. Utána meg megőrűltem, ellenséges lettem s paranoiás. Mindez hirtelen történt. Aztán egyszer csak "kinyílt a szemem". Nekiálltam látni dolgokat, átláttam az embereken. Most már olyan szinten vagyok hogy egyidőben odatudok figyelni egyszerre 3 dologra is. Olyan logikám van, hogy magamtól rájövök technikai megoldásokra (smartphone, pc, tv...stb.) Most jön a probléma! Megjelent egy szakadék köztem s az eddig isnert pár ember közt (akik nem hagytak el a betegségem alatt), köztük a családom is. Olyan szinten 0 nagyképűség nélkül magasabb szinten állok agyilag, gondolkodásban, logikában, hogy degradálja őket hogy 29 évesen okosabbvagyok mint ők 53 évesen. Sok mindenre rjöttem (eddig naív voltam): az emberek sokszínűek, kígyók, érdekemberek, s idióták, mert cél nélkül másnak tesznek be. Meggyűlöltem az embereket. Betegségem révén megszűnt a külső világ számomra. Kapu a facebook lett más híjján. 2 szó: hogy vagy? se jött azoktól az emberektől akikért hajdanán mindent megtettem. Egyik szemem nevet az eszem miatt, a másik sír a nagysága végett. :) :(

2013. márc. 4. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyenrol meg nem hallottam , de orulj nek tok jo! En biztos nyelvet kezdenek tanulni. A hatrany pedig hogy a hajad fogod tepni a primitivsegtol. Keresd a menzasokat... :-) Valoszinu a tobbiek szemeben nagykepunek hatsz... pedig ez nem az.

Ja... es hogy vagy ? :-)

2013. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ez csak úgy egyszercsak alakult ki? Nem vagy asperger?
2013. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10:1000000-ból az előfordulási esélye ennek. Rohadt ritka. Nem Nem asperger! Egy genetikai anyagcserezavarral járó idegbetegspég. 20 éve gyűlik bennem, majd apránként kezdett elromlani az agyi képességem, lásd főiskola. Még mindig beteg vagyok, nem igen sikerült új ismerősökre szert tenni. A megmaradt ismerőseimet degradálja az, hogy okosabb vagyok. Sajnos mellettem mindenki hülyének érzi magát 30 perc után. Az emberek nem szeretik ezt. Vágyok egy okos társaságra. Kik azok a menzások? Az itt leírt sztori a lerövidített, leegyszerűített sztori. A helyzet ennél sokkal bonyolultabb.
2013. márc. 4. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Róluk beszéltem, a magasabb iq-val rendelkezők vannak itt, rengeteg iq tesztet töltenek, csomó logikai játékot ismernek:


[link]

2013. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!