Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek jó feleség ekcémával?

Lehetek jó feleség ekcémával?

Figyelt kérdés

Nem tudok húst vágni, gyümölcsöt pucolni/vágni, mosogatni, tisztítószerekkel takarítani meg ilyenek.

Ezek mind konkrétan szétmarják a kezemet. Gumikesztyű sem vált be, mert arra is allergiás vagyok...


Sajnos nem vicc.. :(


2013. márc. 8. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetsz :)


Én is ekcémás vagyok,sokszor nagyon fájdalmas,órákig csak ülök vastagon krémezett kézzel.

Páromat csak azért zavarja,mert nem tud segiteni,hogy ne viszkessen.

De pl mosogatni,tisztitószerrel takaritani csak ő szokott,nem is ngedi,mondván megvárja.

Húst,gyümit,egyebet én neylonkesztyűben pucolok,vágok,arra nem jön elő (az a vékony,igaz szakad hamar,de ez van,100asával veszem)

2013. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Zacskóval is próbáltam, azzal sem megy :(

Az én párom is megcsinálja, csak olyan sz@rul érzem néha magam, hogy nem lehetek olyan igazi feleség.. Nem tudom soha valami jó pörkölttel, húsos kajával várni, mert nem tudom felvágni. Báár ő meg mindig elfelejti feldaraboltatni nekem a hentessel. :P

2013. márc. 8. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Vegyél cérnakesztyűt a gumikesztyű alá.

Használj kímélő, "természetes" vegyszereket.


Én is ekcémás vagyok, de boldogulok.


A "feleségséghez" pedig ennek semmi köze. Ha egyedül élnél, akkor is meg kellene ezeket csinálnod. Sőt (!), akkor még más segítségét se kérhetnéd.

2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Tipikus buta kérdés.

Nyilván valaki elfogadna így, valaki nem. Ennyi.

Én speciel nem, de mások biztosan.

Nem várom el, hogy mindig elém tedd a kaját, de hogy néha-néha sem csinálhatsz ilyen dolgokat, azt nem tolerálnám.

Eleget szenvedtem az életben, nem lenne kedvem feladni az ilyen dolgokat.

Persze nem hibáztatlak, csak nem vennélek el.

Úgyis lepontoznak, pedig csak normálisan elmondtam, hogy én hogy tennék.:D

2013. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, hát igazából ilyen emberrel, mint te, szóba sem állnék, nemhogy házasságra kerüljön sor.. :)))
2013. márc. 8. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Gondoltam.:D

Csak akkor annyit mondj meg, hogy miért teszel fel ilyen kérdést, ha nem tudod elfogadni, hogy valakinek nem kellenél így? Azt hiszem normálisan írtam le.

Sajnáltatni meg nem itt kell magad...

2013. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
De kérdező, a 4-es csak a véleményét mondta el. Épp ezt kérdezted, nem? Vagy csak helyeslő válaszokra számítottál? Egyik ember így gondolja, a másik úgy. A véleményekre voltál kíváncsi, nem?
2013. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

LEHETEK-E jó feleség. Nem az volt a kérdés, hogy ki venne el és ki nem:)


Szövegértés 1-es :)))

2013. márc. 8. 16:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Értettem a kérdést.

De mivel ez miatt nem lehetsz számomra jó feleség, ezért nem is vennélek el nyilván. Itt az összefüggés.:D

2013. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt már próbáltad?

[link]

itthon majdnem mindent ilyesmivel tisztítok, kivéve a wc-t, abba használok csak domestost.

Valaki javasolta a cérnakesztyűt a gumi alá illetve az orvosi kesztyűt is, azokat próbáld meg.

2013. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!