Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stanazol kúra 16 évesen?

Stanazol kúra 16 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van értelme ilyet szedni ennyi idősen? Már fél éve edzek, étrendem tökéletes, mégsincs semmi eredmény, lassú-gyors felszívódású fehérjéket is szedek, edzéstervem is jó.

Miért lehet? Nincs elegendő hormonom? Ha ilyet szednék kell májvédő, egy picit azért féltem az egészségemet. De meguntam már hogy emberszámba se vesznek. (az étrendemet szívesen leírom)



2013. márc. 25. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejlődő szervezetet ilyennel megkínálni, nem menti meg semmi a májad. Biztos, hogy nem jó a kajád és az étrended sem.
2013. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokan ezt mondják, mert ez a legegyszerűbb és ésszerű. De telón vagyok mindjárt lepötyögöm. :)
2013. márc. 25. 14:09
 3/6 A kérdező kommentje:

Reggeli, zabpehely tskgonként, jughurt gyümi, whey pro

Második étkezés, csirkmellf 120g, graham kenyér 100g paradicsom v paprika, ami épp van 100g

Ebèd,burgonya, főtt,300g, csirkmellf 100 g, egy főtt tojás, brokkoli 100g

Negyedik étkezés,joghurt gyümi, whey pro

Vacsi, csirkmellf 200g, párolt rizs 100g

Este, sovány túró, 100% casein complex

2013. márc. 25. 14:20
 4/6 KuknkuraPhoris válasza:

Már ne is haragudj, de teljesen agyament 16 évesen a Stanazol kúra. 16 éves test az még majdhogynem gyerek. Fél év után ne várj csodát, az edzésed helyességéről pedig úgy fogsz meggyőződni, hogy megkérsz egy, a konditeremben dolgozó trénert, hogy legalább 1-2 hetet eddzen végig veled. És majd ő elmondja a frankót. Az, hogy a neten olvasgatsz arról, hogy éppen mi a legjobb edzésmód a bicepsz növelésére, felejtsd el, attól neked nem lesz jó az edzésterved, hidd el! Szinte biztos vagyok benne, hogy a gyakorlatok 90%-át helytelenül végzed! Aki pedig egy 16 éves gyereknek Stanazolt ad, azt biztos, hogy helyből fejbe lőném! Eszedbe ne jusson bevenni, még egy felnőtt szervezetet és lazán tönkretesz helytelen kúra alkalmazása esetén. Totálisan nem mindegy, hogy hogyan kezdi el szedni az ember, illetve, hogy hogyan működik a levezető kúra. Most nem mennék bele a mellékhatásokba, annyit csak elöljáróban, hogy a májkárosodást nem visszafordíthatóan teszi, a here sorvadásról már nem is beszélek.

Az pedig, hogy ki mit mond a testalkatodról, nagy ívben szard le. KITARTÁS A LÉNYEG, NEM AZ, HOGY KI MIT MOND. Ha kitartó vagy, meglátod, hogy 1-2-3 év múlva nagyon nagyon komolyan fogsz kinézni, Stanazol nélkül is. Ha nagyon durrantani akarsz nyárra, akkor próbálj meg egy kis kreatint tolni, attól bajod nem lesz, az eddzéseken sokkal nagyobb súlyokat fogsz tudni megemelni (+5-10%) ezért az izmok és gyorsabban fejlődnek.

2013. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó köszi, az étrendem amúgy jó? Keresztapám segített összeállítani, pár éve versenyszerűen nyomta, amúgy vele szoktam edzeni. Ő se nagyon ajánlaná, de gondoltam megkérdezek mást is. Lehet hogy egy picit

több szénhidrát kéne? Amúgy három éve túlsúlyos voltam, akkor határoztam el hogy változni fogok:)

2013. márc. 25. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az étrend rendben van, napi fél kg csirke, ennyi kieggel, költesz is rá rendesen. Inkább egy jól összerakott kreatinkúra, mint bármilyen szteroid, annak semmi mellékhatása nincs.
2013. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!