Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb 3 éve edzek"nem redszeresen...

Tensinhan22 kérdése:

Kb 3 éve edzek"nem redszeresen"futok, aerobikozok és ugyérzem hogy már nem tudok fejlődni lehet ez a genetikával is jár.1 Stanazol kúra fehérjével segítene?

Figyelt kérdés
Elakarok kezdeni egy stanazol kúrát fehérjével együtt esetleg valami tapasztalat vagy egy jó étrendet hogy száraz izomtömeget hozzak fel?

2012. aug. 6. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3 év alatt még MESSZE NEM lehet elérni a genetikai határaidat. És mint említetted, az étrended sincs rendben, így az lenne csoda, ha fejlődnél. A szteroidokat felejtsd el, olvasgass itt:

[link] (alul folytatódik!!)

2012. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, felejtsd el a koxot és legyen normális tömegnövelő étrended. Majd meglepődsz, hogy így sokáig lehet fejlődni tisztán is. Ráadásul étrend nélkül koxal sem mennél sokra.
2012. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ de kicsit normálisabban is lehetett volna irni.. ha esetleg tudnál valami jó étrendet ajánlani ami nem nagy költségekkel jár megköszönném
2012. aug. 6. 14:00
 4/11 A kérdező kommentje:
igen azért kértelek meg titeket hogy ajánljatok valamit
2012. aug. 6. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt ajánlottam, hogy olvasd el, amit linkeltem. Meglepő, mennyi minden le van írva, és ha elolvastad volna (mert tudom, hogy nem tetted meg), van benne pár mintaétrend is. De a lustaságod úgy látszik határtalan, azt várod, hogy a szádba legyen rágva minden.
2012. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan írtunk, csúnya szavak nélkül. Mi a gond??

Egyébként:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen bocsánat elfelejtettem leirni hogy ezek nagyon koltségesek több 10 ezer forint havonta mivel 20 éves vagyok és tanulok nincsen ennyi mindenre pénzem, ha tudtok valami olcsót akkor hálás lennék
2012. aug. 6. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod olcsóbban kihozni a normális étrendet, max csirkecombot veszel és olcsóbb halat (pangasius) fehérjeforrásnak. A rizs, és zabpehely pedig filléres dolog. Ha erre nincs lóvé akkor koxra, hogy hogy lett volna? :)
2012. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
...főleg annyi hogy eredményes is legyen a kúra!?
2012. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért köszönöm szépen
2012. aug. 6. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!