Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabol, stanazol, fehérje,...

Balazs00xx kérdése:

Danabol, stanazol, fehérje, Creatine Phosphate, kúra, veélemény?

Figyelt kérdés

kúra után, 2 hónap

Clomid 20 napig 2 szem

közben teszto növelő piramisban, biotech vagy scitech es



2012. jan. 28. 22:20
 1/4 anonim válasza:
Mennyi ideje tornázol, és milyen gyakran? Attól is függ.
2012. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kox után milyen tesztonövelőt akarsz használni?:D Ne szórakozz már. Ideírsz két ócska szemes szteroidot, amit nem hogy használni nem tudsz, de szerintem beszerezni se. Szerintem hagyjad a fenébe az egészet, mert ez már most szar.


Az első válaszoló meg... Nem tudom mit akar egyáltalán válaszolni, ha ilyet ír, hogy "Mennyi ideje tornázol, és milyen gyakran? Attól is függ."

Nem akarlak megsérteni, de tornázol??? Amikor ezt hallom, hogy "tornázol", kapásból kismama torna és ducitorna jut eszembe.

2012. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kajához miért keversz (amúgy is sza.r) gyógyszereket? :D

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2012. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy kis c-vitamin még jól jönne! Amúgy teljesen jó! De a fehérjét csak kúraszerűen szedd, mert veszélyes!
2012. jan. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!