Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ferjem betorte a fejet...

A ferjem betorte a fejet hatul. Emlekezetkiesese lett. Ti voltatok ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Fotbalozni volt, megcsuszott, elesett, betorte a fejet es 15-20 masodpercig ontudatlan volt. Emlekezetkiesese lett. Ram es a gyerekekre emlekezett, de nem tudta miilyen honap van, hol lakunk, mi tortent vele. Megcsinaltak egy CT-t a surgossegin, aminek az eredmenye jo lett. A korhazbol hazajott, de faradt, sokat alszik, ha iszik akar 1 pohar palinkat mar latszik rajta, es faj a nyaka azota. 2 het telt el a baleset ota. Emlekszik mar mindenre, csak arra a napra semmit amikor a baleset tortent. Ti vagy valamilyen ismerosotok jart igy? Lessz valamilyen hatasa a balesetnek a jovoben?

2013. ápr. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy mekkora pohár pálinkát iszik:))ha nagyot ne lepjen meg emlékezet kiesése van:))
2013. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már kiírtad ma egyszer. Nem tudjuk. el kell menni orvoshoz, és majd az orvos megmondja.
2013. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az agy elképesztően kiszámíthatatlan. Senki sem tudja megmondani. Az orvosok is a tapasztalataikon és tanulmányaikon nyugvó előrejelzésekbe tudnak bocsátkozni. Tényleg nem lehet tudni, hogy lesz-e a jövőben gond, vagy sem. De oda kell figyelni a változásokra!
2013. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D pohár pálinkát. Lol... De am nyugodj meg. A dokik értik a dolgukat. Maradandó baja nemigen lesz, de majd biztos megnézik még. H arra a részre enem emléxik az nem gáz.
2013. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én epilepszia miatt vagyok/voltam többször amnéziás. Jól tud regenerálódni az agy.


Ha aggódtok, menjetek be a neurológiára.

2013. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló élményem. A koponyám szerencsére nem tört be, de olyan lendülettel fejeltem le egy zártszelvényt, hogy elájultam, agyrázkódásom lett, és amikor magamhoz tértem, percekig azt sem tudtam, ki vagyok. Akkor még hiába erőltettem az agyam, rengeteg mindent nem tudtam felidézni, ilyen alap dolgokat sem, hogy milyen nap van ma, mi a házszámunk, stb, aztán az elkövetkező órákban lassan visszatért az emlékek java... de voltak emlékek, amikről csak hetekkel később kezdett halványan derengeni valami, amikor megemlítették őket, és konkrétan a balesetre a mai napig nem emlékszem.
2013. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!