Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen folt lehet a kézfejemen?

Privát08 kérdése:

Milyen folt lehet a kézfejemen?

Figyelt kérdés
apro kis holyagok vannak a kezemen egy picike foltban csak. kb olyan 100 forintos nagysagu.. napalergiara gondoltam de az tobb helyen kijott volna ahol a nap ert. sot a borom jol birja a napot nagyon ritka hogy leegek. meg utana is neztem a napalergia utan. mashogy nez ki. akkor megneztem az ekcemat, az meg nem ilyen holyagos folt.. amugy ha napra megyek jobban kijon, es erzekeny, szur viszont neha viszket is. igaz meg csak majd ket napja jott ki. de olyan gyorsan hogy azt se lehet mondani hogy sokat voltam akkor napon. max 10 percet. viszont elotte voltam 10 percet szoliba is. lehetseges hogy attol van? de akkor nem kellett volna tobb helyen is kijonnie?
2013. ápr. 21. 22:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!