Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legkomolyabb betegsé...

Mi volt a legkomolyabb betegség amiben szenvedtél?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőasztma és most végbélsipoly.Ez utóbbi sajnos 5 év után most kiújult,mennem kell műttetni:'(
2009. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Húú, azonkívül, hogy szemüvegem van (de ez ugye nem betegség), a fogaimmal vannak problémák (de ez sem igazán betegség). Ezenkívül semmi.

Ja, amikor terhes voltam, vesetágulatom alakult ki, ami nagyon fájt.

2009. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
légmell volt, de az nem is igazán betegség
2009. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vesekő.
2009. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére csak tejcukor érzékenységem volt és nem ehettem semmilyen édességet, meg olyan kaját amiben egy kis tej is van akár, mert egyből borzalmas hasmenésem lett. De 5 évre rá ismét normálisan tudok enni:)
2009. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

32 éves lány vagyok. Volt egy nagyon súlyos autóbalesetem 5 éve, amiből kifolyólag szinte szó szerint tetőtől talpig mindenem gipszben volt. Alig kaptam levegőt, mert úgy nyomta a mellkasomat a gipsz. Megműtöttek néhányszor, s a sok fekvéstől kaptam egy kis tüdőembóliát, amiből sikerült visszajönnöm. Utána szintén a sok fekvés miatt utolsó előtti állapotú felfekvésekből gyógyultam meg.

Tavaly decemberben volt az utolsó műtétem.

Amúgy volt még vesekövem, asztmás vagyok, allergiás, magaas a vérnyomim, stb.

2009. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

jajj

remélem jobban vagy már

2009. okt. 11. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mumsz volt a leggázabb 16 évesen,de rosszul nem voltam.Amugy asztmás vagyok és ekcémás sokféle allergiával turbozva.24/f
2009. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétoldali arcüreggyulladás volt eddig a legdurvább, ami miatt 12 szer szúrták az orrom (7-szer az egyik, 5-ször a másik lyukat), ez volt a legemlékezetesebb és legborzasztóbb.

A másik az agyrázkódás, ami után szinte két hétig folyamatosan aludtam, és hihetetlenül szenvedtem!

Most alacsony a vérnyomásom és kicsit rendetlenkedik a szívem, de ellenőrzésekre járok, megnyugtatnak, én pedig élem az életemet, nem kezelem magam betegnek :)

2009. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
majdnem belehaltam az allergiámba:S
2009. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!