Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legkomolyabb betegsé...

Mi volt a legkomolyabb betegség amiben szenvedtél?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja szültem, amikor is sérült a végbelem. Aztán kialakult egy végbélsipolyom, amit műteni kell.

ELSŐ válaszolótól szeretnék kérdezni nagyon!! Most vagyok a sipolyműtét előtt. Lehetne priviben valahogy?

2009. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként nagyon beütöttem a fejem és nem vették észre, hogy megrepedt az agyamban egy ér. Mivel nem pihetettek, jártam edzésre, mindenhová, néhány hónap alatt egy jókora vérömleny alakult ki, amibe majdnem belehaltam. Az orvos (egy idős prof.)azt mondta anyukámnak, kisebb csoda, hogy megmaradtam.
2009. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
5-évesen a tüdőgyulladásom,majdnem belehaltam :S
2009. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
homloküreg gyulladásnál nagyobb bajom még nem volt idáig..
2009. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán betegségnek számít, de kisebb koromban megrázott az áram és kb. 2 hétig kórházban voltam. Mindennap többször vettek vért, hogy ellenőrizzék, hogy nem alakult-e ki vérömleny. Nagyon rossz élmény.
2009. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy megosztottátok velem :)
2009. okt. 12. 18:11
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 4 éves voltam, kb. egy hónapig tartottak kórházban, és mindenféle injekciókat kaptam, mert azt hitték TBC-s vagyok, de vlmi más betegségem volt...amúgy a mumpsz az nagyon megviselt, meg allergiás vagyok a macska szőrre:D
2009. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!