Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy minden...

Mit tegyek, hogy minden reggel örömmel keljek fel?

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok,és a problémám ,hogy nyáron is utálattal kelek fel. "Már megint egy nap" Sajna ez így megy mindig, persze csinálnom kell a dolgom mert csak így haladok egyről a kettőre, és kellek is minden reggel 6:30. De ha jókedvvel kelnék fel minden nap, még a vizsgáim is sikerrel teljesülnének. Sajna ez az érzés kihat a nap elejére.Tehát minden reggel ez a gondolat van mikor kinyitom szemem:

"Már megint egy nap amin át kell vergődnöm magam."

Ez normális? Ez ellen lehet valamit tenni?


2011. aug. 11. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de érdekelne a megoldás. Igaz, nekem más problémám van, nekem csak a korai keléssel van bajom. Képtelen vagyok felkelni, de ha már felkeltem és kimorogtam magam, onnatól minden oké.

Szeretnék vidáman, frissen ébredni, de nem megy, tök mindegy, mikor fekszem le. Álmos vagyok, fáradt, nyúzott, 1 óra múlva térek magamhoz. A kávét nem bírja a szívem meg a vérnymásom, de nem hiszem, hogy segítene ha innám.

2011. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megvagyok győződve róla, hogy ha nem ihatnám meg reggel a kávémat, semmi értelme nem lenne felkelnem. Drága Barátom, az emberek egyik része olyan,mint a korai rigó, vagy kakaska, a másik meg, mint mi, éjjel virágzunk, mint a tök.
2011. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!