Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell pszichológushoz...

Hogyan kell pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
felkereshetek egyet magam is? pénzbe kerül ez? és menyibe?
2013. jún. 23. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
van sztk-s is :)
2013. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

szia Tünde :-)

A lakóhelyeden biztosan van pszichológiai szakrendelés.

Háziorvosnál jártál? Nem tudom beutaló köteles-e?

Családban nem tudod megoldani a lelki gondodat?

Maszek módon óradijas, nem tudom mennyi, de 5 e alatt nem csinál már senki semmit sem :-(

Üdv. :-)

2013. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a családdal meg beszélni ezt,nem olyan a kapcsolatom velük. és apukám elhunyt. :(
2013. jún. 23. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A TB-s rendelés ingyenes és nem kell hozzá beutaló. Nézz utána, hogy helyileg hova tartozol, hívd fel őket és ők majd elmondják, hogy kell-e időpontot egyeztetni előre.

Magánrendelésre is mehetsz, de az pénzbe kerül (jó írták előttem - 5000 körül van egy óra)

2013. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2013. jún. 24. 09:09
 6/6 gömbicica ***** válasza:

szia :-) mielőtt elmennél esetleg,

egy barát, barátnő? aki meghallgatna?

Nekem volt egy ismerősöm mondjuk neki olyan családi problémája volt, hogy félrelépett nagy valószinüséggel a férje, és válásra adta a hölgy a fejét :-(

volt hogy egy délután átbeszélgettünk. És mindig szétbeszéltük, ha valami gondja volt, van.

KÖzben meg járt egy pesti pszichológushoz is.

Azt mondta, hogy többet ért velem a délutáni beszélgetés,mint a "pszichomókusnál" 2 óra drága pénzen.

Gondold át először.

Üdv. :-)

2013. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!